Митрашевська Тетяна Анатоліївна

Педіатр
Лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар Митрашевська Тетяна Анатоліївна працює в педіатрії, має першу категорію. Проводить консультації батькам за правилами годування, догляду за дітьми з перших днів життя, контролює вакцинацію. Займається діагностикою та лікуванням ГРВІ, фарингіту, гастриту, дисбактеріозу, бронхіту, рахіту, стежить за фізичним, нервовим розвитком дитини.

Інна
Як тільки я бачу якісь симптоми хвороби у моєї дитини ,відразу ж біжу до педіатра. Мітрашевська Тетяна Анатолієвна просто неперевершений лікар. При необхідності вислухає і дасть пораду. Часто звертаюся до неї за порадою як уберегти себе та дітей від застуди.І всі її поради нам допомогали.
Світлана
Як добре, що саме Тетяна Анатолієвна Міирпшевська стала нашим сімейним лікмрем.Вона і уважна і розсудлива, завжди прийде на допомогу, допоможе як словом так і ділом. Вона безперебільшеня знавець своєї справи.
Оренчук Тетяна Олександрівна
Дуже приємна та уважна лікарка, час консультації разом з нею пройшов не помітно

• 2005 р. — Новгород-Сіверське медичне училище за спеціальністю "фельдшер-акушер", м. Новгород-Сіверський Чернігівської області;
  • 2011 р. — Вінницький Національний медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю "лікувальна справа";
  • 2013 р. — інтернатура за спеціальністю "педіатрія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

• Щомісячна участь в онлайн конференціях обласного, міжобласного, всеукраїнського і міжнародного рівнях, симпозіумах, семінарах, тренінгах, фахових школах, вебінарах, професійних мастер-класах.

Додаткова інформація

• Cтаття присвячена термометрії, «географічному язику», вакцинації.

Лікар-педіатр надає послуги

• Профілактичні огляди(патронажі) і проф.огляди перед щепленням;
  • Огляд і лікування хворих діток з патологією всіх органів і систем;
  • Супровід діток від народження і до повноліття;
  • Володію отоскопією,пульсоксиметрією;
  • Оформлення і видача мед.документації

Лікар-педіатр займається лікуванням захворювань

• захворювання дих.системи (верхніх і нижніх дих.шляхів);
  • захворювання ЛОР-органів, шкіри і нігтів;
  • захворювання очей;
  • захворювання травної системи;
  • захворювання сечо-видільної системи;
  • захворювання нервової системи;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • алергічні захворювання і захворювання ендокринної системи.