Бісярін Олег Юрійович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог. Займається лікуванням та діагностикою гінекологічних захворювань, проводить широкий спекрт оперативних втручань, спеціалізується на репродуктивній гінекології. Закінчив Львівський державний медичний університет.

Iryna
20 квітня '19р.
Очень четко работает, хороший диагност, относится бережно к организму пациентов, не делает сразу дорогостоящих процедур, если нет срочной необходимости, даёт организму шанс восстановиться. Речь о полипе после выкидыша, если не выйдет с последующими месячными, только тогда гистероскопия.
Ірина
Чудовий лікар, вирішив мою проблему ,яка висіла загрозою для мого життя. Дуже задоволена ним, вселив в мене силу та віру боротися до успіху.
Люба
18 квітня '18р.
Надзвичайний лікар та чудова людина. Спокійний, терплячий та з гарним почуттям гумору. За порадою, звернулась до цього лікаря щодо лапароскопії з видалення тератоми. Все детально розповів про процедуру, підготовку, післяопераційний період і тд. І за 4 дні призначили процедуру. До консультації з лікарем Бісяріним я дуже боялась, проте опісля наступні дні перед операцією я була вже спокійна. В день операції, в клініці була дуже приємна та спокійна атмосфера. Олег Юрійович та лікар-анастезіолог мали зі мною розмову і в операційну я йшла у гарному настрої та з посмішкою. Все пройшло швидко і наступного дня я була вже вдома, а післяопераційний період проходив напрочуд легко і безболісно.
Ірина
Дуже хороший спеціаліст! Висококваліфікований хірург, педантичний та акуратний, завжди несе своїм паціентам хороший настрій Не сумнівайтеся, після його допомоги у вас обовязково буде жіноче здоров'я та радість материнства!
Три рази в мене був викидень. Коли звернулася до Олега Юрійовича, він пояснив, чому так відбувається. Ми почали лікування, потім я завагітніла - і на цей раз змогла виносити здорового малюка. Я дуже вдячна!
Оля
Надзвичайно хороший лікар! Доступно пояснив проблему, порадив, підтримав. Перед лапароскопію дуже переживала, але Олег Юрійович зумів розвеселити і переконати, що все буде добре. Після операції дуже детально розписав що можна і не можна. Дуже вдячна йому і рекомендуватиму його усім, адже це лікар і людина з великої букви!!!!

• 1999 р. - Львівський державний медичний університет з відзнакою;
  • Інтернатура в Київському Національному медичному університеті ім.Богомольця;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук.

Курси

• 2003 р. - Школа репродуктивного здоров’я, Санта-Круз, США;
  • 2004 р. - Університетська клініка св.Єлізавети, Штраубінг, Німеччина;
  • 2005 р. - Зальцбурзькі медичні школи з охорони материнства і дитинства, Австрія;
  • 2009 р. - Зальцбурзькі медичні школи з охорони материнства і дитинства, Австрія;
  • 2012 р. - Поглиблений курс лапароскопічної гінекології, Клермон-Ферран, Франція.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст