Верде, психотерапевтичний центр

р.Личаківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Верде — це сучасний психотерапевтичний центр, що відкриває свої двері для пацієнтів, які потребують психологічної підтримки. На території клініки приймають профільні фахівці. Терапія здійснюється з урахуванням встановлених протоколів з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Лікарі центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє на практиці впроваджувати нові методики впливу.

Основний напрямок діяльності клініки:

• сімейна психотерапія;
  • дитяча психотерапія;
  • групова психотерапія;
  • онлайн консультування.

Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку. В основі терапії лікує повноцінна психологічна підтримка в поєднанні зі стандартним медикаментозним впливом. Кількість сеансів та їх тривалість визначається індивідуально, залежно від загального стану пацієнта.

Основний напрямок діяльності фахівців:

• усунення депресивних стан;
  • лікування ВСД;
  • лікування панічних атак;
  • опрацювання дитячих травм;
  • опрацювання самооцінки;
  • опрацювання залежностей;
  • лікування неврозів.

Головне завдання фахівця — підібрати комплекс терапевтичних заходів, які допоможуть пацієнтові відновитися в максимально стислі терміни. Терапія здійснюється в умовах персональних прийомів. В процесі лікування можлива корекція раніше призначеної схеми. Ми зацікавлені в тому, щоб наші пацієнти отримали комплексну допомогу.

Основні переваги сучасного центру:

• індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • сучасні техніки відновлення;
  • комплексне лікування;
  • сучасні медикаменти;
  • допомога у будь-яких ситуаціях;
  • допустимий ціновий діапазон.

Психотерапевтична допомога доступна пацієнтам будь-якого віку. Консультації фахівців доступні на постійній основі. Ми готові розібратися з будь-якою проблемою, незалежно від її складності. Основне завдання фахівців — максимально органічно і природно відновити загальний стан пацієнта. При цьому вітається і медикаментозна терапія.

Записатися на індивідуальний прийом до фахівця можна за вказаними номерами телефонів або через спеціальну форму на сайті. У зв'язку зі сформованою епідеміологічною обстановкою, можливе проведення консультацій і загальної терапії в онлайн-режимі.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Верде, психотерапевтичний центр, вартість послуг:

• Індивідуальна психотерапія
  • Дитяча психотерапія
  • Сімейна/парна психотерапія
  • Групова психотерапія (1 сесія)
  • Коучинг-терапія
  • Доступна психотерапія

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина Сергіївна
Хочеться побажати вашому центру розвитку та процвітання. Спасибі, що допомагаєте людям впоратися з психологічними проблемами!
Антон
Дуже важко переживаю зраду друзів, може це психологічна травма з дитинства. Записався на консультацію в Верде і мої припущення підтвердилися. Зараз над цим працюю вже з психологом.
Алина
Не могла найти общего языка со сводной сестрой, поэтому обратилась сюда за помощью. Мы проработали эту ситуацию, сейчас отношения стали чуть лучше.
Анатолій
Особисто мені впоратися з моїми проблемами допомогла групова психотерапія. Окреме спасибі спеціалістам центру Верде.
Карина
У сина почалися проблеми з навчанням, при цьому він раніше добре вчився. Записала його в Верде. Подивимося, що покажуть сеанси психотерапії.
Віта
В результаті розлучення, дочка закрилася в собі. Допоміг полько психолог з Верде. Дякую.
Сніжана
Хочу висловити особливу подяку Марті Василівні за допомогу у вирішенні своїх внутрішніх конфліктів.
Особая атмосфера спокойствия и радости таится в стенах этого центра. Сеансы проходят налегке и ты наполняешься ресурсом. Спасибо Вам!
Михайло
У цьому центрі можна скористатися послугою онлайн консультацій. А це дуже зручно, тим більше в умовах карантину.
Олена
У цьому центрі досить таки доступні ціни на послуги, тому вже записалася на прийом до Оксани Степанівни.
Ана
Мені дуже сподобався сеанс психотерапії у цього лікаря! Фахівець відмінний, прекрасна людина, дуже грамотний спеціаліст. Завдяки її порадам я змогла перебороти більшість своїх проблем! Якщо що, я буду до неї звертатися. Рекомендую!
Светлана.
Віктор Володимирович приємний співрозмовник, та кваліфікований спеціаліст. Допоміг розібратися у важливих питаннях, та з досить серйозними життєвими проблемами. Підтримав в скрутну хвилину, та надав неоціненні поради. Рекомендую!
Ваня
Я у неї була кілька разів, уважний кваліфікований фахівець. Лікар не просто слухає, а допомагає розібрати суть проблеми. Просто чудовий лікар, мені є з ким порівняти. Ми ще працюємо, але вже є перші позитивні результати. Прийду повторно. Дякую!
Мілана
Дуже приємна людина і уважно слухає. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Ну правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. То ж я неодмінно прийду на повторний сеанс терапії.
Святослав
Дуже хороший спеціаліст! Неодноразово консультувалася у неї. Вона допомогла мені у вирішені багатьох моїх життєвих питань. Завдяки її сеансам, я змогла налагодити своє сімейне життя. Щиро вдячна цій чудовій людині за підтримку!
Ці- рамон
Мені все дуже сподобалось. Лікар зв'язався зі мною заздалегідь, попросила підготуватися до прийому, щоб отримати більше користі від зустрічі. Після бесіди доктор виділила основне, ми опрацювали проблемні моменти. Я задоволена!
Алла Б.
Прекрасний лікар! Дуже мені допомогла, у нелегкий період мого життя. Вона прекрасна людина, та дуже уважно ставиться до проблем пацієнта, усіма силами намагається допомогти. Надала мені кваліфіковану допомогу. Я дуже задоволена, всім раджу!
С. А.
Мої очікування про цього лікаря виправдалися. Спокійний, уважний, тактовний, з глибокими знаннями у своїй сфері. Детально проаналізували ситуацію і чітко визначили рішення. Планую і далі працювати з ним, над собою. Рекомендую.
Це, наш з дитиною, перший похід до психолога. У лікаря з дитиною швидко налагодилося взаєморозуміння, сеанс залишив лише приємні емоції. Вже помітні перші результати роботи лікаря. Дитина вже майже не боїться залишатися самою. Рекомендую!
Дмтрий
Лікар справляє враження компетентного фахівця! Дуже хороша і приємна людина. Швидко знаходить контакт з пацієнтом, усіма силами прагне допомогти. Завдяки Марті Василівні, я змогла вирішити безліч своїх життєвих негараздів. Мені сподобалося.
На прийомі повністю розібрали одну з проблем, проговорили і розписали її по пунктах. Завдяки цьому - інформація добре засвоюється! Встигли торкнутися і другої проблеми! Вже помічаю за собою перші позитивні результати. Спеціаліста рекомендую!
Анджела
Всім раджу, лікар дуже хороший і компетентний у своїй галузі. Дуже уважно вислухала, дала слушні рекомендації. Поради щодо коректування деталей і суті моєї проблеми, допомогли мені вже майже подолати її. Лікар справжній фахівець! Дякую!
Serega
Бесіда пройшла комфортно і невимушено, Ольга допомогла побачити проблему в новому ракурсі і знайти рішення, відповіла на питання. Рекомендую звертатися до професіоналів, це економить час і сили. Я дуже рада що я знайшли "свого" фахівця, консультуюся з різних питань.
Остап
Після першого сеансу я відчув полегшення. Не велика, але є. Мені дуже сподобалося, що зі мною зв'язалася за по телефону, та дала мені домашнє завдання. Лікар вміє розташувати до відвертої розмови. З нею хочеться ділиться проблемами.
Galina Chaikovska
Лікар хороший! Прийом пройшов відмінно, нам все сподобалося. Ганна Іванівна частково допомогла вирішити нашу сімейну проблему, але це, досить тривалий процес. Який потребує максимальних зусиль з обох сторін. Тому будемо приходити ще.
Даня
Ірина, дуже професійно і глибоко вникає в проблему пацієнта. З нею приємно і легко спілкуватися. Після першої консультації вселила в мене віру, що з моєю проблемою можна впоратися. Коректно і м'яко направляє хід думок в правильне русло.
Леша
Була з дитиною на консультації у Оксани Степанівни. Знайомство сподобалося. Оксана провела невелику діагностику. Після чого пропрацювали декілька питань з дитиною. Вже є результат. Консультацією залишилася задоволена. Рекомендую!
Марина Н.
Сьогодні була перша зустріч з психотерапевтом Надією Сергіївною! Мені дуже сподобалася консультація, я буду продовжувати сеанси з превеликим інтересом. Вона змогла мене зацікавити. Хочу відвідати групові заняття! Рекомендую!
Діма
Дуже хороша та приємна людина! Консультація дуже сподобалася. Я шукала лікаря, який порекомендував би препарати, щоб полегшити страждання, а Ганна Іванівна змогла це зробити за допомогою цінних порад, та людяного розуміння. Рекомендую!
14.04.2017
Вона допомогла мені позбутися панічних атак та неврозу, та їх фізичних проявів. Це звичайно ж нелегкий і довгий процес, але я стала відчувати себе набагато краще. Біжу на сесію як на побачення! Всім рекомендую цього професіонала!
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.