Клініки у Львові (Личаківський район)

Аплікація озоновою олією 100 грн
Місцева анестезія 700 грн
Консультація судинного хірурга 400 грн
Консультація проктолога 500 грн
Ендоскопічна санація порожнини носа 500 грн
Знайдено 38 клінік

Сб Нед Цілодобово
Олена
Задоволена Вашою клінікою ! Дівчата на рецепшені завжди привітні та чемні! Дякую Вам! Але, особлива вдячність - це лікакаркі з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ, ПРОФЕСІОНАЛОМ СВОЄЇ СПРАВИ ГУДЗЯК ВІКТОРІЇ ВІТАЛІЇВНІ! ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО ЗА ВАШУ БЕЗДОГАННУ СПРАВУ І ТЕРПІННЯ!
Вікторія
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про клініку Перенс ! В першу чергу я хочу від щирого серця подякувати лікарю Маркевич Анні Іванівні за чудову вагітність , тепер вже за мою донечку !! Я не вірила шо зможу виносити дитину … Завдяки Анні Іванівні , я змогла виносити і народити донечку! Такого лікаря я ще не зустрічала .. ведення вагітності були просто на всі 100% … підтримка була завжди .. Лікар просто від Бога , професіонал своєї справи … В клініці Перенс всі привітні, хороша атмосфера … Рекомендую тільки клініку Перенс !!! Анна Іванівна ..щиро дякую Вам за все …❤️
Зоряна
Хочу поділитися відгуком про клініку Перенс, дуже хороша з сучасними технологіями, хорошими спеціалістами,а особливо хочу порекомендувати Маркевич Анну Іванівну дуже хороший спеціаліст своєї роботи ,і як людина чуйна до своїх клієнтів.Як що в к.Альтернатива в нас були 2 спроби без результаті,і купа нервів і грошей,то з Анною Іванівною все на позитиві із першого разу все получилось .Маємо чудового хлопчика,за що їй дякуємо.
Зоряна Рамірес
Дуже вдячна команді клінічні Перенс,а особливо добрій,чуйній,милій,мудрій Маркевич Анні Іванівній,вона спеціаліст своєї роботи,лікар від Бога, дуже всі рекомендую,кому потрібні дітки.До кожного ситуації ставиться з розумінням.Дуже добре проводить огляд, нічого лишнього не призначає, тільки те що вам підходить ,і не викачує від вас гроші ,що немоло значить в таких ситуаціях .
9,7
Львів вул. Костя Левицького, 97
р.Личаківський
Клініка інтимної медицини для всієї родини «Чоловіче здоров’я +». Кваліфікована та спеціалізована допомога у сфері урології, сексології, андрології та гінекології. Широкий спектр ультразвукових досліджень на апараті експертного класу. Співпрацюємо з провідними лаболаторіями України, будь-які аналізи за попереднім записом у зручний день і час. Сучасні доказові протоколи лікування на новітньому обладнанні експертного рівня. По справжньому індивідуальний підхід до кожного пацієнта клініки.
8,8
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Личаківський
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Внутрішньо венна анестезія без ШВЛ от 3 000
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном (інтубаційний) додаткова година 2 500
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном до 2 год. (інтубаційний) 6 600
  • Місцева анестезія 700
  • Тотальна внутрішньовенна анестезія з ШВЛ через ендотрахеальну трубку 6 300
8,8
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Піхвове зрошення озоновою дистильованою водою 100
  • Тампони з озоновою олією 100
  • Піхвові інсуфляції озонокисневою сумішшю 150
  • Довенне введення озонованого фізіологічного розчину 250
  • Ректальні інсуфляції озонокисневою сумішшю 350
8,3
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Личаківський
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук.
  • Хірургічні втручання з приводу захворювань черевної аорти
  • Хірургічні втручання при атеросклеротичному ураженні судин різних басейнів
  • Хірургічні втручання при аневризмах судин
  • Хірургічні втручання з приводу венозної патології
  • Лазерна абляція вен
8,2
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Лікар-хірург Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.
  • Консультація хірурга 500
  • Консультація судинного хірурга 350
  • Консультація флеболога 250
  • Консультація судинного хірурга вдома 400
  • Консультація флеболога вдома 400
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового шпиталю)
р.Личаківський
Бітнер Василь Антонович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою урологічних та андрологічних захворювань. Паралельно з клінічною практикою бере участь в конференціях і семінарах. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
  • Консультація уролога 500
  • Стаціонарне лікування 1 доба 550
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00
Львів вул. Личаківська, 26
р.Личаківський
Янківський Володимир Олександрович спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнин. Лікар першої кваліфікаційної категорії. Автор багатьох наукових публікацій в галузі хірургії. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю.
  • Лапароскопічне лікування гриж
  • Операції з приводу жовчнокам'яної хвороби
  • Видалення новоутворів шкіри і м'яких тканин
  • Оперативне лікування ожиріння
  • Консультація хірурга 250
7,2
Львів вул. Пекарська, 55/3
р.Личаківський
Ортодонтологічний центр "Villa Louisa" спеціалізован на естетичній стоматології та візуальній діагностиці ротової порожнини, працює з 2013 року. У роботі фахівці клініки дотримуються європейських стандартів, орієнтуючись на роботу французьких колег. Серед обладнання клініки Gendex CB 500 (для КТ, за допомогою якого проводяться кольорові панорамні знімки 2D і багатошарові 3D-моделі). Gendex GXDP-300 (США), панорамний рентген.
  • Консультація ортодонтична 500
  • Консультація ортодонтична (дитяча) 350
  • Американська клінічна система відбілювання. Три візити. 3 990
  • Клінічне відбілювання Flash (1 візит) 9 900
  • Клінічне відбілювання Flash + комплект домашнього відбілювання (1 візит) 12 900
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
  • Консультация стоматолога
  • Лікування молочних зубів