до 31-05-2024

Комплексне обстеження для жінок до 35 років МЦ «Mediland»

Киев
Комплексне обстеження для жінок до 35 років
13244 грн

нова цена

10600 грн
Записатися на акцію
Комплексне обстеження для жінок до 35 років МЦ «Mediland»

З профілактичною метою обстеження рекомендовано жінці віком до 35 років, яка:

• небайдужа до власного здоров’я
  • планує вагітність
  • відчуває, що є певні проблеми, але не може визначити причину і характер нездужання
  • має несприятливу спадковість і бажає зменшити ризики виникнення захворювань в майбутньому

Комплексне обстеження містить консультації лікарів, інструментальну та лабораторну діагностику які надають можливість:

• оцінити загальний стан здоров'я для жінок до 35 років
  • діагностувати захворювання на ранній стадії, коли відсутні виражені симптоми
  • отримати загальну оцінку репродуктивного здоров'я

Цей комплекс дозволяє виявити:

• захворювання статевих органів, в тому числі запальні, доброякісні та злоякісні пухлини
  • перевірка стану молочних залоз
  • захворювання щитоподібної залози
  • захворювання серцево-судинної системи (атеросклероз, артеріальна гіпертензія, ІХС, аритмії, вади серця)
  • хронічні захворювання нирок, каміння в нирках
  • хронічні захворювання печінки, жировий гепатоз, жовчнокам'яна хвороба
  • цукровий діабет
  • патології органів черевної порожнини
  • інфекційні захворювання: гепатити В і С
8,2
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Doctor Sam – многопрофильная клиника с международными стандартами качества медицинских услуг и сервисом высокого уровня. Направлениями работы являются амбулаторно-поликлинический консультативный прием врачей, диагностика, сопровождение беременности, дневной стационар, профилактические прививки и т.д.