Сторінка 5. Приватні клініки в Харкові

Знайдено 287 клінік

Сб Нед Цілодобово
Очень довольны специалистами в центре Ладо. Занимаемся уже почти 3 года, успехи у нас значительные. Находят всегда подход к ребенку, на занятия ходим с большим удовольствием. Спасибо за Ваш труд.
Особенные дети это очень не просто, но для специалистов из центра "Ладо" это не так. К моим разным по характеру и особенностям двойняшкам, они очень быстро нашли подход. Дети посещают центр 4 месяца и я вижу хорошие результаты, которые меня очень радуют. Детки с огромным удовольствием общаются со специалистами и выполняют упражнения, которые мне казались они не будут делать, но они выполняют все задания и это говорит о высоком уровне профессионализма специалистов. ОГРОМНОЕ СПАСИБО за Ваш бесценный труд с нашими детьми.
Центр ЛАДО дал нам надежду на будущее нашего сыночка,в центр мы пришли в 8 лет, абсолютно не говорящие и не управляемые,описать в каком отчаянии я была просто невозможно,на грани нервного срыва,думаю многие мамочки особенных деток меня понимают.Специалисты центра просто волшебники, уже через полгода ежедневных занятий мы услышали слова, осознанные,пусть немного исковерканные звуки но ето уже была речь,радость просто розрывала изнутри.Я благодарна каждому кто приложил усилия к развитию нашего мальчика,я восхищаюсь их терпением и умением найти подход к каждому ребенку,они бесподобны.4года упорных занятий и ребенок читает, пишет, вычисляет математические примеры и даже учит стихи Деду Морозу.а сколько положительных эмоций у ребёнка, поведение просто идеальное.Благодаря специалистам центра ЛАДО ребёнок высказывает свои потребности и желания предложениями.Я всю жизнь буду благодарна центру, буду рекомендовать опираясь на собственный потрясающий результат.Спасибо большое и низкий поклон вам...
Была на приёме у гинеколога Костюк, довольна доктором. Очень внимательная и ответственная врач.
Харків вул. Миколи Міхновського, 59
м.Спортивная 13 4 м.Проспект Гагарина 13 5 м.Защитников Украины 16 8
Спеціалізований медичний центр «Ладо» займається діагностикою та терапією дітей з різними особливостями розвитку. З дітьми працюють досвідчені професіонали: логопеди і сенсорні терапевти.
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Лазерна епіляція Скули 400
  • Лазерна епіляція Лоб 400
  • Лазерна епіляція Міжбров'я 300
  • Лазерна епіляція Підборіддя 400
  • Лазерна епіляція Баки 400
Харків пр-т Героїв Харкова, 137
м.Защитников Украины 4 1 м.Спортивная 17 6
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
  • Пайпель-біопсія 600
  • Біопсія шийки матки радіохвильова (без включення гістологічного дослідження) 600
  • Дерматоскопія 200
  • Седація (медикаментозний сон) 3 000
  • Виїзна консультація гастроентеролога 1 000
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Госпром 5 4 м.Университет 6 4
«Медичний центр здоров’я» вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Лабіопластика 7 000
  • Зішкріб зі слізової оболонки урогенітального тракту у чоловіків 40
  • Лікування ш/м радіохвильовим методом 980
  • Крапельниця 180
  • Лікування ш/м радіохвильовим методом 2 категорії складності 1 100
Харків вул. Плеханівська, 40
м.Спортивная 5 2 м.Метростроителей 10 3 м.Проспект Гагарина 19 5
Лікувально-діагностичний спеціалізований медичний центр «Чоловіча консультація» займається діагностикою та лікуванням чоловічих захворювань. У клініці ведуть прийом доктора вищої категорії: андролог, уролог, діагност.
  • Лікування аденома простати у чоловіків
  • везикуліт
  • Баланопостит
  • везикуліт
  • Венерична лімфогранульома
Харків вул. Академіка Павлова, 140 А
м.Студенческая 4 3 м.Героев Труда 14 4
Спеціалізований медичний центр "Dental-clinic" почав функціонувати в 2000 році як клініка сімейної стоматології.
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлотвердільного матеріалу BEAUTIFIL (Японія) II ст. от 1 200
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлотвердільного матеріалу BEAUTIFIL (Японія) III ст. от 1 400
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) I ст. от 1 000
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) II ст. от 1 200
  • Лікування зуба (пломба з високоестетичного світлозатверджуваного матеріалу Ceram-X (Німеччина) III ст. от 1 400
Харків вул. Шевченко, 142
м.Киевская 3 2 м.Защитников Украины 27 8
Центр медичної радіології "Гамма Плюс" пропонує спектр послуг з діагностики (УЗД, КТ, аналізи) і консультації лікарів.
Харків вул. Сумська, 90
м.Университет 5 2 м.Госпром 9 4 м.Архитектора Бекетова 17 7
Многопрофільний медичний центр «Еввіва» працює вже більше 23 років. Штат співробітників клініки складається з більше ніж 70 досвідчених спеціалістів. Заклад має державний сертифікат вищої категорії акредитації.
Харків вул. Трінклера, 6 (офіс 33)
м.Университет 4 2 м.Госпром 5 5
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
  • Прийом лікаря: огляд, клінічна діагностика, консультація, сеанс мануальної терапії або без нього 500
  • Мануальна терапія або постізометрична релаксація 500
  • Повний курс, 1 сеанс (рефлексотерапія, масаж, фономагнітотерапія, вакуумно-магнітна терапія, літотерапія, кріотерапія, мануальна терапія, постізометрична релаксація або без будь-якої з цих процедур) на всі відділи хребта 1 500
  • Фізіотерапевтичне лікування хребта (фономагнітотерапія, вакуумно-магнітна терапія, мануальна терапія, постізометрична релаксація, тракционная терапія) шийний або грудної або попереково крижовий відділ: 1 відділ, 1 сеанс 300
  • Фізіотерапевтичне лікування хребта (фономагнітотерапія, вакуумно-магнітна терапія, мануальна терапія, постізометрична релаксація, тракционная терапія) шийний або грудної або попереково крижовий відділ: 2 відділу 500
6,9
Харків вул. Шевченка, 142 (пов. 3)
м.Киевская 3 3 м.Пушкинская 25 6 м.Защитников Украины 27 11
Inner world — це спеціалізований кабінет очищення крові. Медичний заклад надає розширений комплекс послуг з використанням інноваційних методик. Всі використовувані методи очищення є науково обгрунтованими і підтвердженими. На території медичного центру можна отримати комплексну консультативну допомогу, пройти обстеження на інноваційному обладнанні нового покоління, а також скористатися послугами терапії захворювань та патологій внутрішніх органів. У приватному кабінеті приймають пацієнтів за попереднім записом. Двері медичного центру завжди відкриті. У кабінеті готові прийняти пацієнтів, які пройшли курс хіміотерапії. Сучасні методики очищення крові спрямовані на звільнення організму від токсинів.
  • Гемосорбція 3 850
  • УФО крові 2 700