Кріомасаж в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Кріомасаж «Медицинский центр Здоровья» 300 грн
Кріомасаж «Медицинский центр Европейская дерматология» 200 грн
Кріомасаж «Доктор (DOCTOR), медицинский центр» 200 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Станислав
Врач брала анализы лично. Потом поставила несуществующий диагноз "трихомониаз" и прописала дорогостоящее лечение с капельницами и т.д.. Мне хватило ума обратиться к другому специалисту и стать анализы в независимой лаборатории, которые показали что я здоров. Вот так я сходил к ней на прием.
Ольга Викторовна
Большая благодарность за профессионализм! Доверяю её опыту и рекомендую обращаться в центр дерматологии плюс! Спасибо, Светлана Ивановна!
Алина
Пришла по скидочному купону с витаграммы и совету подруги и осталась очень довольна квалифицированой консультацией и назначениям. Понравился подход и прозрачность в диагнозе и выборе лечения. Буду возвращатся сама вновь и вновь к Светалне Ивановне и советую другим у кого опустились руки после долгих поисков своего врача.
Александра
Была первый раз в частной клинике, очень порадывали цены. Персонал очень приятен и отзывчив. Спасибо вам большое.
У кабінеті дерматовенеролога клініки «Дерматологія плюс» проводиться лабораторна діагностика та комплексне лікування різних венеричних і шкірних захворювань. Також виконуються косметологічні маніпуляції.
6,1
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Госпром 5 4 м.Университет 6 4
«Медичний центр здоров’я» вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Кріомасаж шиї 300
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
Харків вул. Данилевського, 15
м.Научная 9 4 м.Госпром 10 4 м.Университет 11 6
Спеціалізований медичний центр "Європейська дерматологія", заснований в 2008 році, надає населенню кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри та інфекцій, що передаються статевим шляхом.