Сторінка 5 Виклик терапевта додому в Києві

Терапевт, Семейный врач
Викликати лікаря додому
Ірина Володимирівна надає консультаційно-діагностичні послуги терапевта і сімейного лікаря, проводить лікувально-профілактичні процедури гострих респіраторних вірусних інфекцій, грипу, захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту, займається медоглядом і видачею лікарняних листів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Терапевт, сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії захворювань терапевтичного профілю. Виїжджає додому до пацієнтів. Проводить профілактичні медогляди. Лікує ГРВІ, пневмонію, обструктивний бронхіт, бронхіальну астму, гастрит, виразкову хворобу шлунку, гіпертонічну хворобу, цистит та інші хвороби.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Київ м. Вишневе, вул. Освіти, 19
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями органів травлення та дихання. Успішно лікує бронхіт та бронхіальну астму, пневмонію, ХОЗЛ, гастрит, синдром подразненого кишечника. Також приймає пацієнтів із Covid-19, хронічним гастродуоденітом, панкреатитом, порушеннями серцевого ритму та захворюваннями нирок.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання та травлення. Також здійснює прийом пацієнтів із серцево-судинними патологіями та хворобами сечостатевої системи. Лікує Covid-19, пневмонію, цистит, пієлонефрит, панкреатит, гастрит, анемію та харчові отруєння. Виїжджає додому до пацієнтів.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Успішно лікує Covid-19, бронхіт та бронхіальну астму, синдром подразненого кишечника, дисфункцію жовчовивідних шляхів, серцеву недостатність, інфаркти, інсульти та інші хвороби.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Лікар медицини невідкладних станів, Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар невідкладних станів надає екстрену та невідкладну медичну допомогу на виїзді, здійснює медичний супровід пацієнтів до стаціонару. Володіє методами інтенсивної терапії та реанімації, що застосовуються на догоспітальному етапі при критичних станах, спричинених гострими захворюваннями та нещасними випадками.
Терапевт, Кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гіпертонічною хворобою, аритмією, стенокардією, ГРВІ, грип, бронхіт, гастрит, пієлонефрит, холецистит і іншими патологіями. Виїжджає додому до пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 595/650 грн.