Ткач Олег Сергійович

Пластичний хирург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Ткач Олег Сергійович спеціалізується в області пластичної хірургії. Проводить операції з реконструктивної та естетичної хірургії, виконує малоінвазивні естетичні маніпуляції, пластику тіла, кінцівок, обличчя. Має першу кваліфікаційну категорію. Займається науковою діяльністю, к.м.н., Запатентував 10 винаходів, автор безлічі публікацій. Активний учасник міжнародних конференцій і семінарів з пластичної хірургії.

виалетта
Спасибо Ткачу за талию, бедра и красивый животик. Липосакция прошла быстро и безболезненно, лишний жир доктор убрал полностью. Реабилитация была около 2-х недель, компрессионное белье носила почти месяц. Было приятно, что Олег Сергеевич не "пропал" после операции, если я ему звонила или писала по вайберу, то всегда оперативно отвечал и советовал.
У меня были ужасно нависшие веки. Это не только вид портило, старило и не давало нормально накраситься, но и поле зрение уменьшало. За рулем было ездить жутко не удобно,чтобы нигде не вмазаться и никого не задеть, надо было головой вертеть постоянно. Ну теперь это все позади. Благодаря блефаро у Ткача О.С. эта проблема ушла, глаза теперь выглядят неуставшими, вид свежий и помолодевший, а когда делаю мейкап, то вообще супер. Краше чем в студенческие годы; )
Nadin
24 квітня '19р.
Оперировалась у О.С. Ткача год назад. Абдоминопластика прошла удачно, не было никаких осложнений, побочек и прочего. Доктор все сделал умело, шовчик остался маленький. Сначала я его под бельем прятала, а сейчас его уже и вовсе не заметно. От меня доктору только слова благодарности!
Отличный доктор и человек.С детства был большой нос, отсюда куча оскорблений и комплексов.Олег Сергеевич изменил моё лицо до неузнаваемости, теперь никто и не подумывает обозвать меня Бабой Ягой
У Ткача Олега Сергеевича сделала с разницей в один год две липосакции ( первая галифе, внутренняя поверхность бедра и колени)и через год БУДУЧИ ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНА РЕЗУЛЬТАТОМ!!! сделала(бока и живот) Девочки!!! Если есть возможность.... ДЕЛАЙТЕ !!!! Ткач О.С. Прекрасный, абсолютно профессиональный ,педантичный хирург!!! В отзыве не возможно выразить всё!!! Это врач которому можно ПОЛНОСТЬЮ ДОВЕРЯТЬ с первой встречи!!! Результат операции только ДОКАЗАТЕЛЬСТВО его таланта и качества!!! Мне 52 этот ХИРУРГ !!!! Смог мне вернуть моё 30ти летнее тело ( я занимаюсь спортом но эти места в моём случаи не поддавались коррекции)И ПОСЛЕ ЭТОГО Ткач Олег Сергеевич сделал мне уколы ботокса и привёл в порядок губы ... Моему СЧАСТЬЮ НЕТ ПРИДЕЛА!!!!! Я получила 35ти летнее лицо!!! Восхищение хирургом ещё и в том что ОН МОЖЕТ ВСЁ !!! С одинаковым качеством и профессионализмом!!! Прекрасный человек и врач!!! Олег Сергеевич огромное вам человеческое СПАСИБО!!! Успехов вам!!! Это надёжный хирург и врач который обожает свою ПРОФЕССИЮ!!!
Алла
Очень довольна,делали ребенку ушки все супер!!!!даже не ожидали!!!!Врач супер,персонал тоже,большое спасибо Олегу Сергеевичу!!!!
Ульяна
Очень благодарна пластическому хирургу Ткачу Олегу Сергеевичу за его золотые руки! Давно хотела сделать блефаропластику, но не решалась, искала доктора, которому могу доверить свое лицо))) Результат очень нравится!!!! Он не только очаровал своим вниманием, но и закрепил впечатления о себе, как о пластическом хирурге с большой буквы!
Светочка
Очень довольна результатом операции!!! Обращайтесь без тени сомнения!!!
Очень вежливый, знающий и, самое главное, понимающий врач.
Кима
Доктор Олег Ткач делал подтяжку лица и ринопластику,от результата я в восторге.Синяков не было,швы аккуратные и ровные.Клиника и персонал внимательные и цены приемлемы.
Полина Олеговна
Мой солидный возраст особенно выдавали глаза. Поэтому и решилась на пластику нижних и верхних век. Не люблю полумеров, считаю, что если уж и делать, то все сразу. Доктору конечно пришлось со мной повозиться. Везде подтянуть, мешки убрать, но зато результат получился замечательным. Взгляд стал открытым, морщины даже разгладились, я очень довольна.
Дарина
09 квітня '20р.
Олег Ткач хирург с золотыми руками. Операцию по подтяжки груди провел быстро и профессионально. Меньше 2-х часов я была на операции. Подготовка была дольше, чем сама подтяжка. Реабилитация была примерно месяц, не могу сказать, что прям не заметила, как время пролетело, были и свои нюансы, но доктор был на связи и всегда грамотно консультировал. Очень рада, что пошла на пластику.
Выполняла подтяжку нижней трети лица и шеи. Олега Сергеевича выбрала по его работам в Инстаграм. Очень довольна результатом! Выгляжу моложе лет на 10! Спасибо Олегу Сергеевичу и Цертусу!
anna
Была у Ткача на консультации по поводу груди. Понравилось. Доктор подробно рассказал о том, какие бывают импланты, как их ставят, куда. Да, я тоже раньше думала, что тут вариантов нет. Туда где грудь должна быть, куда ж еще их можно поставить)), но оказалось, что импланты можно устанавливать под железу или под мыщцу. Мне он посоветовал второй вариант сделать. Рассказал где будут разрезы, как они буду выглядеть после операции, как будет проходить сама операция и реабла. Я до сих пор перевариваю инфу, хочу сразу после НГ к нему на операцию. Уже и записалась на январь. У такого доктора надо далеко заранее в очередь становиться. Напишу потом отзыв о результате, очень надеюсь что все будет гуд!
Алиса
У Олега СергеевичаТкача делала протезирование подбородка. У меня был мало выражен подбородок и не четкий овал лица. Начала искать по знакомым хирурга для себя, но дельного совета мне никто не давал. В итоге нашла через социальные сети подобные работы, они мне понравились. Так я и обратилась к Олегу Сергеевичу. Результат мне очень нравится, окружающие также заметили положительные изменения в моей внешности.
Здравствуйте! Мне 54 года. Последние несколько лет начали беспокоить нависшие веки. Поиски хирурга начались с интеренета, остановила свой выбор на 2-х врачах. Но потом в разговоре с косметологом выяснилось, что она знает лично одного из этих двух врачей - Олега Сергеевича. Настоятельно порекомендовала обратиться именно к нему, что я и сделала. Операция прошла очень быстро, буквально пол часа. В тот же день я была уже дома. Результатом довольна, сразу минус лет 5 так точно. Спасибо Олегу Ткачу за отличный результат.
Ник
Олег Ткач очень крутой специалист. Моя девука делала груди. Орации выполняються согласно международным протоколам безопасности пациентов. Все на высоком уровне! Рекомендую!
Оля
Провела операцию или процедуру не знаю, как правильно). Олег Ткач - очень мощный специалист, все на высоком уровне. Делала себе увеличение губ (контурная пластика губ). Все очень круто, я рекомендую этого хирурга.
Наталия
Олег Сергеевич! У Вас золотые руки! Моя грудь выглядит шикарно! Спасибо Вам за заботу, профессионализм, грамотность и человечность!
Третий раз провожу операцию у ТКАЧА ОЛЕГА СЕРГЕЕВИЧА и все три операции превзошли мои ожидания!!! ЭТО СЧАСТЬЕ!!! В Июле была проведена липосакция спины и липофилинг лица и кистей рук. Это выполнено ВЕЛИКОЛЕПНО!!! После месячной реабилитации в каждом ЗЕРКАЛЕ Я !!!себе улыбаюсь!!! И каждую минуту я счастлива и БЛАГОДАРНА ЭТОМУ ХИРУРГУ!!!ОЛЕГ СЕРГЕЕВИЧ ВЫ ПОДАРИЛИ МНЕ УДОВОЛЬСТВИЕ ВИДЕТЬ СЕБЯ ТАКОЙ СЧАСТЛИВОЙ И КРАСИВОЙ В МОИ 53!!!! Мои руки после липофилинга !!!! ЭТО ТРУДНО ВЫРАЗИТЬ В ОТЗЫВЕ!!! Настроение и удовольствие от СЕБЯ КРАСИВОЙ !!! ОЧЕНЬ ХОЧЕТСЯ!!! РАЗДЕЛИТЬ ВСЕ ЭТИ ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ЭМОЦИИ И НЕОБЪЯТНОЕ СЧАСТЬЕ СО ВСЕМ КОЛЛЕКТИВОМ КЛИНИКИ !!! СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАБОТУ И ПРОФЕССИОНАЛИЗМ!!! Всем здоровья и удачи!!! Если у кого-то есть сомнения ... делать или не делать липофилинг ....??? ТО ЛИЧНО МОЁ МНЕНИЕ : настроение которое я имею благодаря этому результату!!! Полностью меняет мой гормональный фон!!! Я внутри себя чувствую омоложение во всех органах...!!! Мой МУЖ ... Счастлив !!! За одни и теже деньги он получил ..!!! улучшенный вариант жены и плюс
Арина
Олег Сергеевич осуществил мою мечту. Долгие годы комплексов по поводу скромного размера бюста исчезли навсегда. Более того этот человек не просто сделал форму и размер бюста идеальными, но и вселил в меня уверенность в себе. С первого дня, когда я пришла на консультацию, я поняла, что это профессионал с большой буквы, грамотный, отзывчивый, внимательный. Этот человек изменил сою жизнь в лучшую сторону!

• 2004 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціалізація — "лікувальна справа";
  • 2006 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, кафедра загальної хірургії №1, інтернатура на базі КМКЛ №18, спеціалізація — "загальна хірургія";
  • 2006 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, кафедра загальної хірургії №1, інтернатура на базі Республіканського центру ендокринної хірургії та трансплантації ендокринних органів і тканин, спеціалізація — "ендокринна хірургія";
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, кафедра комбустіології та пластичної хірургії, спеціалізація — "пластична хірургія";
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, кафедра організації та управління охороною здоров'я, спеціалізація — "організація і управління охороною здоров'я".

• 2005 р. — курс "Хірургічне омолодження обличчя, ринопластика, отопластика" (м. Москва);
  • 2006 р. — курс "Лігатурна хірургія обличчя і молочних залоз. Хірургія інволюційних змін обличчя і молочних залоз" (м. Москва);
  • 2006 р. — курс "Сучасні методики редукції та протезування жіночих грудей" (м. Київ);
  • 2006 р. — курс "Збільшення молочних залоз за допомогою системи Матриця McGhan" (м. Москва);
  • 2006 р. — курс "Збільшення молочних залоз при асиметрії і аномалії розвитку, мастопексія, реконструкція молочних залоз" (м. Київ);
  • 2006 р. — курс "Лігатурна підтяжка обличчя за допомогою ниток HappyLiftі Aptos" (м. Київ);
  • 2007 р. — курс "Застосування ін'єкційних наповнювачів" Рестилайн "для контурної пластики обличчя і тіла" (м. Київ);
  • 2007 р. — курс "Омолоджуючи операції на обличчі і шиї. Ендопротезування молочних залоз. Одномоментна мастопексія і ендопротезування. Капсулярна контрактури" (м. Москва);
  • 2007 р. — курс "Функціональна і естетична риносептопластика" (м. Одеса);
  • 2007 р. — курс "Естетична хірургія обличчя" (м. Київ);
  • 2008 р. — повний теоретичний і практичний курс із застосування препарату "ДІСПОРТ" (ботулінічний токсин тип А в естетичній медицині) (м. Київ);
  • 2008 р. — курс "Застосування препарату БТХА (Ботулінотоксин типу А для терапії)" (м. Київ);
  • 2009 р. — курси стажувальні в "Akademikliniken" під керівництвом проф. Per Heden (Стокгольм, Швеція);
  • 2009 р. — повний теоретичний і практичний курс із застосування препарату "Ботокс" (м. Київ);
  • 2009 р. — підвищення кваліфікації (НМАПО ім. П. Л. Шупика);
  • 2010 р. — міжнародний курс "Складні випадки та ускладнення пластичної хірургії молочної залози";
  • 2011 р. — курс "Актуальні питання реконструктивно-відновлювальної хірургії молочної залози" (м. Київ);
  • 2011 р. — міжнародний майстер-клас "2 міжнародна школа пластичної хірургії і косметології" (м. Москва);
  • 2012 р. — курси стажувальні в Sharp outpatient pavillion і приватній клініці Faces plus під керівництвом Стіва Кохена (Сан-Дієго, США);
  • 2012 р. — майстер-клас "Вторинна ринопластика" (м. Одеса);
  • 2012 р. — майстер-клас "Пластична хірургія вуха, від естетики до реконструкції" (м. Київ).
  • 2013 р. – науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Наукова діяльність молодих вчених: сьогодні і перспективи" (м. Київ).
  • 2013 р. – учасник 2-го конгресу Міжнародної асоціації пластичної регенеративної хірургії (ISPRES) (м. Берлін, Німеччина).
  • 2013 р. – учасник міжнародного навчального практичного і теоретичного курсу "Фундаментальні принципи Фет-графтінга" (м. Берлін, Німеччина).
  • 2013 р. – доповідач науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання хірургії" (м. Київ).
  • 2013 р. – учасник міжнародного теоретичного і практичного курсу "Анатомічні особливості застосування ін'єкцій ботулінічного токсину і гіалуронової кислоти" (м. Київ).
  • 2013 р. – учасник міжнародного майстер-класу "Збільшення і реконструкція грудей з використанням інноваційних медичних технологій" (м. Київ).
  • 2013 р. – учасник навчального курсу "Контурна пластика аногенітальний області. Корекція інволюційних змін зовнішніх статевих органів жінки із застосуванням препаратів Repleri" (м. Київ).
  • 2013 р. – учасник міжнародного навчального практичного і теоретичного курсу "Анатомічні особливості застосування ін'єкцій ботулінічного токсину і гіалуронової кислоти" (м. Київ).
  • 2014 р. – доповідач 2-го з'їзду Українського товариства естетичної медицини за участю міжнародних делегацій (м. Одеса).
  • 2014 р. – учасник конференції з міжнародною участю академії естетичної медицини "Алерган" "Чотири стовпи досконалості: нова концепція в корекції вікових змін обличчя" (м. Київ).
  • 2014 р. – організатор і хірург майстер-класу "Трансаксілярне ендопротезування жіночих грудей", проведеного на базі клініки "Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини" Цертус "під патронатом кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ).
  • 2014 р. – організатор і хірург майстер-класу "Ендоскопічний ліфтинг верхньої і середньої частини обличчя. Ліпофіллінг в пластичної хірургії обличчя", проведеного на базі клініки "Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини" Цертус "під патронатом кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ).
  • 2014 р. – доповідач IV З'їзду ВАПРЕХ "Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії "(м. Київ).
  • 2014 р. – учасник 22-го конгресу Міжнародного товариства естетичних хірургів (Ріо-де-Жанейро, Бразилія).
  • 2014 р. – учасник міжнародного майстер-класу "Анатомія бличча "(лектори: Bryan C. Mendelson (Австралія) і Sergio Levy Silva (Бразилія) (Ріо-де-Жанейро, Бразилія).
  • 2014 р. – учасник міжнародного майстер-класу "Пластична хірургія сідниць "(лектори: Constantino G. Mendieta (США) і Raul Gonzales (Бразилія) (Ріо-де-Жанейро, Бразилія).
  • 2014 р. – учасник міжнародного майстер-класу "Блефаропластика" (лектори: Kunihiko Nohira (Японія) і Sergio da Fonseca Lessa (Бразилія) (Ріо-де-Жанейро, Бразилія).
  • 2014 р – учасник міжнародного майстер-класу "Ендоскопічна хірургія обличча" (лектори: Oscar M. Ramirez (США) і Fausto Viterbo (Бразилія) (Ріо-де-Жанейро, Бразилія).
  • 2014 р. – учасник міжнародного майстер-класу для тренерів по збільшенню жіночих грудей "Просунуте використання імплантатів молочних залоз з мікрополіуретановим покриттям" (Бухарест, Румунія).
  • 2015 р. – організатор і спікер майстер-класу "Використання імплантатів з мікрополіуретановим покриттям при ендопротезуванні жіночих грудей. Ліпофіллінг в пластичної хірургії грудей ", проведеного на базі клініки" Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини "Цертус", під патронатом кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ).
  • 2015 р – доповідач Міжнародної конференції "Актуальні питання сучасної пластичної хірургії, естетичної медицини та дерматології "(м. Одеса).
  • 2015 р. – учасник міжнародного просунутого майстер-класу "Збільшення грудей за допомогою імплантатів з мікрополіуретановим покриттям "(Гент, Бельгія).
  • 2015 р. – учасник Міжнародної конференції CATFAS V "Розбіжності, мистецтво і нові технології в естетичній хірургії обличчя "(Гент, Бельгія).
  • 2015 р. – доповідач міжнародного майстер-класу "Використання імплантатів з мікрополіуретановим покриттям при ендопротезуванні жіночих грудей "(м. Київ).
  • 2016 р. – учасник міжнародного майстер-класу "Реконструкція молочних залоз. Корекція птозу верхніх повік" (м. Львів).
  • 2016 р. – учасник Міжнародної конференції "Восьмий міжнародний євразійський курс з пластичної хірургії " (Стамбул, Туреччина).
  • 2016 р. – учасник міжнародного майстер-класу "Просунута ринопластика "(Стамбул, Туреччина).
  • 2016 р. – учасник міжнародного майстер-класу під егідою Міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів ISAPS і Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) в рамках програми Visiting ProfessorProgram Kiev 1 (м. Київ).
  • 2016 р. – учасник міжнародного майстер-класу "Ботокс - золотий стандарт ботулінотерапії. Нові відкриття, нові підтвердження ефективності, нові задоволені пацієнти "(м. Київ).
  • 2016 р. – учасник міжнародного майстер-класу під егідою міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів (ISAPS) і Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) в рамках програми Visiting ProfessorProgram Kiev 2 (м. Київ).
  • 2016 р. – учасник 23-го конгресу Міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів (ISAPS) (Кіото, Японія).
  • 2017 р. – учасник міжнародного майстер-класу під егідою міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів (ISAPS) і Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) в рамках програми Visiting Professor Program Kiev 3 (м. Київ). Учасник міжнародного майстер-класу, проведеного в рамках Allergan Medical Institute, "Збільшення молочних залоз" (м. Київ).
  • 2017 р. – спікер міжнародного майстер-класу "Естетична хірургія грудей та обличчя "(м. Київ).
  • 2017 р. – учасник міжнародного просунутого майстер-класу "Збільшення жіночих грудей" (Мадрид, Іспанія).
  • 2018 р. – учасник Міжнародного конгресу з пластичної хірургії та естетичної медицини (м. Київ).
  • 2018 р. – учасник медичного бізнес-форуму "День маркетингу для приватної медицини "(м. Київ).
  • 2018 р. – учасник 6-го Міжнародного симпозіуму по хірургії грудей 6th International Breast Symposium Dusseldorf (м. Дюссельдорф, Німеччина).
  • 2018 р. – спікер міжнародного майстер-класу "Нова ера в хірургії грудей "(New Era of Breast Reshaping" (м. Київ).
  • 2018 р. – учасник конгресу для фахівців естетичної медицини Medical Aesthetic Synergy Congress (м. Київ).
  • 2018 р. – учасник міжнародного майстер-класу по пластичної хірургії International Plastic Surgery Odessa Workshop (м. Одеса).
  • 2019 р. — міжнародний конгрес Medical aesthetic synergy congress (м. Київ).
  • 2019 р. — П'ятий з'їзд ВАПРЕХ "Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії "(м. Київ).

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів;
  • Член міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії (ISAPS);
  • Член міжнародної конфедерації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії (IPRAS);
  • Член міжнародного товариства пластичної регенеративної хірургії (ISPRES).
Схожі спеціалісти:
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Флеболог, судинний хірург, пластичний хірург