Плахотная Тетяна Василівна

Кардіолог, Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Тетяна Василівна Плахотная надає консультаційно-діагностичні послуги сімейного лікаря та лікаря-кардіолога. Займається лікуванням і профілактикою аритмії, гіпертонічній хворобі, вегетосудинної дистонії, пороку серця і ін. Проводить добове моніторування ЕКГ, електрокардіографію, ультразвукове дослідження серця.

Тамара
У меня по папиной линии у всех какие-то проблемы с сердцем, потому когда искала семейного врача, то обращала внимания на их знания в кардиологии. И о чудо, я нашла Татьяну Васильевну, она нам подходила по всем критериям. Я до сих пор считаю, что нам с ней повезло!
Иван
Наблюдаюсь у Татьяны Васильевны уже давно, еще с тех пор как у меня "якобы" обнаружили серьезные проблемы с сердцем. Я не доверяю одному мнению, потому нашел пару-тройку других специалистов, диагноз не подтвердили, но на фоне всех докторов Плахотная выделялась своим отношением в пациенту. Так она стала нашим семейным врачом, по воле случая.

• 2003 р. — Національний Медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2005 р. — інтернатура з сімейної медицини.

• 2007 р. — отримала спеціалізацію з кардіології.

• Член асоціації кардіології України;
  • Член Європейської медичної асоціації;
  • член асоціації превентивної антиейджинг медицини.