Образцова Екатерина Александровна

Невролог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з безсонням, головним болем, запамороченнями, панічними атаками. Виконує паравертебральні блокади. Лікує вегетосудинну дистонію, хронічну нейропатичну біль, закриті неускладнені черепно-мозкові травми та наслідки інсультів.

Марья
Відмінний фахівець. Ходила моя мама. Все докладно розповіла, навіть у деяких моментах показала відео. Швидко з'ясувала причину болю. Розповіла, як лікуватися та надала багато слушних порад. Дуже задоволена! Прийдемо повторно!
Янина
Лікар, дуже сподобався! Професіонал своєї справи. Дуже уважно підходить до вирішення всіх питань. Прийомом залишилася задоволена! Призначення ефективні та допомагають. Зараз почуваю себе значно ліпше! Рекомендую спеціаліста!

• 2004 р. — Кримський Державний Медичний Університет ім. С. І. Георгієвського за спеціальністю "Лікувальна справа",
  • 2004 р. — 2005 р. — інтернатура за спеціальністю "Неврологія".

Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань

• головний біль,
  • судинні захворювання нервової системи,
  • демієлінізуюче ураження центральної та периферичної нервової системи,
  • тривожно-депресивні розлади.