Сторінка 4. Діагностичні центри Києва на м.Мінська

Знайдено 37 клінік

Сб Нед Цілодобово
Робила вперше в даному центрі МРТ малого тазу.Все пройшло на найвищому рівні,а саме: ще на рецепшені зустріли ввічливо та тепло. Лікарі професійно зробили свою справу.Вже за півтори години плівка,опис та диск були готові.Ціни на послуги доступні.Всі санітарні норми дотримувались.Рекомендую даний центр!
Отличные врачи,прихожу не в первый раз, все нравится, хоть лечить зубы занятие не из приятных. Но отношение к пациентам такое, что это уже не так страшно.
Делала КТ, искала по-быстрому, начиталась ужасных отзывов,но пришлось на свой страх и риск поехать к ним, в результате была приятно удивлена. Все прошло как по маслу. Результаты через 2часа(диск и заключение), и понятным языком написаны. Рекомендую и еще раз рекомендую!
Саша
Огромное спасибо Богдану Александровичу . Удалил 3 зуба мудрости . Выбрала врача по рекомендации знакомой. Доктор во время операции общается с тобою как с другом, все время уточняет состояние . За 1 час удалил 3 зуба. Очень внимательный , грамотный , перед операцией все внятно рассказал как будет проходить операция , реабилитация. Очень оперативно отвечает на телефонные звонки/ смс после операции. Если вам нужен стоматолог - хирург тогда вам только к Богдану Александровичу . Я очень довольна что Богдан Александрович настоял удалять сразу 3 зуба ( хотя было страшно ) но он сделал все безболезненно и качественно. Спасибо Вам большое Богдан Александрович
Со своими проблемными зубами я наблюдаюсь в Валерия Тараненко. Врач мне очень нравиться, внимательный и аккуратный. Неоднократно пломбировала зубы и удалял зубной камень. Врач не ищет искусственных проблем, а лечит реальные. Рекомендую этого стоматолога.
Тамара
Первый зуб мудрости у меня выбор рано, но он был очень проблемный и неправильной формы. Его пришло удалять. С этой задачей отлично справился Богдан Кащен. И несмотря на сложность ситуации, он сделал все по максимуму быстро и безболезненно. Огромное спасибо.
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3)
м.Оболонь19 5 м.Мінська27 6 м.Почайна34 10
Спеціалізована клініка "Стоматологія від А до Я" надає комплексну допомогу при проблемах з зубами. Пріоритети приватного установи — новітнє обладнання та методики.
Київ вул. Героїв Дніпра, 67 А
м.Героїв Дніпра10 2 м.Мінська23 5
Медичний центр "Альтернатива" на Героїв Дніпра надає пацієнтам широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: ультразвукова діагностика, терапія, гінекологія, дерматологія, косметологія, озонотерапія, урологія, фізіотерапія, гастроентерологія. В установі також можна записатися на прийом до алерголога, дієтолога,...
Київ вул. Петра Калнишевського, 7 (корп. 2, оф. 1045)
м.Мінська40 10 м.Героїв Дніпра41 8
Спеціалізований медичний центр "Ігма" почав надавати стоматологічну допомогу в 2013 році. Клініка обладнана новітнім іноземним обладнанням.
Київ вул. Героїв Дніпра, 32а
м.Героїв Дніпра6 3 м.Мінська15 5
Мережа сімейних стоматологічних клінік "МЕД-ДЕО Компані" веде прийом в Києві вже майже 20 років. Використання сучасної техніки, інструментарію і матеріалів дозволяє виявити недугу або надати допомогу на будь-якому етапі розвитку патології.
4,3
Київ вул. Маршала Тимошенка, 15 Г , Оболонь
м.Мінська9 5 м.Героїв Дніпра20 6 м.Оболонь22 4
Спеціалізована установа "Центр соціальної медицини" забезпечує комплексні стоматологічні послуги пацієнтам. Клініка почала функціонувати в 2004 році.
3,7
Київ пр. Героїв Сталінграда, 18 А