Кабінет хірурга-отоларинголога Гринько І. І.

5.1
Пн — Пт: 07:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Хірург-отоларинголог Гринько Іван Ігорович спеціалізується на функціональній отоларингології та пластичній хірургії. Оперативне лікування виконується з використанням новітнього обладнання провідних виробників. Лікування відповідає сучасним міжнародним протоколам. Оснащення кабінету включає обладнання для ендоскопії, шейверну систему STRYKER, операційний мікроскоп фірми ZEISS, коблатор ARTHROCARE.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет хірурга-отоларинголога Гринько І. І., вартість послуг:

• Поліпотомія носа ендоскопічна
  • Поліпотомія носа і гайморотіомія ендоскопічна
  • Тонзилектомія (видалення піднебінних мигдалин)
  • Тонзилектомія холодноплазменної коблацією (додатково оплачується насадка)
  • Аденотонзілотомія з ендоскопічним контролем
  • Увулопалатопластика (Лікування хропіння)
  • Увулопалатопластика і септопластика
  • Тімпанопластика при мезотімпаніті (мірінгопластика)
  • Тімпанопластика при епітимпаніті
  • Стапедопластика
  • Консультація хірурга-отоларинголога первинна
  • Септопластика (корекція носової перетинки)
  • Септопластика і дв. вазотомія
  • Септопластика і поліпотомія носа ендоскопічна
  • Септопластика, поліпотомія носа і гайморотіомія ендоскопічна одностороння
  • Ринопластика хрящового відділу
  • Ринопластика хрящового і кісткового відділу
  • Ріносептопластика хрящового відділу
  • Ріносептопластика хрящового і кісткового відділу
  • Отопластика вушних раковин
  • Верхня блефаропластика (зміна форм)
  • Нижня блефаропластика (зміна форми)
  • Блефаропластика кругова
  • Ментопластика

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Александра
Хочу выразить слова благодарности!!! Иван Игоревич - вы умний и красивый! Вы отличный специалист своего дела и замечательный человек. Большое вам спасибо за профессионализм, любовь к своей профессии и высокие душевные качества: доброе сердце, внимательность к деталям!!!! Вы сделали свою работу великолепно!!! Вам нет цены , я осталась очень довольная
Мне была проведена операция по удалению мицетомы гайморовой пазухи, септопластика и вазотомия.Оперировал доктор Гринько Иван Игоревич очень успешно! Я восхищаюсь его великодушием,профессионализмом и добрым Сердцем! Я быстро восстановливаюсь и хорошо дышу носом! Доктор золотые ручки и очень Солнечный Человек! Желаю Вам вдохновения и новых высот! Благодарю?
Аделина
Решилась я на удаление комков Биша, всегда мечтала скорректировать немного лицо, и подруги мне посоветовали эту процедуру. Процедуру делал Иван Игоревич, все прошло успешно, и теперь я себе нравлюсь. Спасибо!
Кристина
Благодаря Ивану Игоревичу я узнала, что такое тонзиллэктомия, и собственно зачем она нужна)) Хороший, внимательный, заботливый доктор, все это я могу сказать о своем лечащем враче. Если у вас проблемы с ЛОР органами, то вам к нему.
Делал мне Иван Игоревич процедуру подтяжки лица. Я осталась очень довольна результатом. Лицо помолодевшее и свежее, огромное спасибо доктору, что воплотил мою мечту.
Егор
Хороший специалист. Все понравилось.
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр практичної та прикладної психології "Айгор" спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки людям, що страждають від депресії, панічних атак, психотравм, розладів харчової поведінки, підвищеної тривожності, фобій і страхів, психосоматичних захворювань. У штаті центру кваліфіковані фахівці, кандидати психологічних наук.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Київ пр-т В. Івасюка 4, корп. 6 (пр-т Героїв Сталінграда) м.Оболонь28 6 м.Мінська37 9
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Оболоні надає повний спектр медичних послуг по відновленню зубного ряду, лікування захворювань зубів і ясен. У штаті клініки досвідчені лікарі, використовується новітнє стоматологічне обладнання, високоякісні матеріали.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-18:00
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00