Гепатологи у Львові

Консультація гепатолога в кліниці «Медичний центр Med Space (Мед Спейс)» 950
Іван Дмитрієнко
До лікаря можна швидко записатись. Це велика перевага. Звернувся із печією, яку доволі швидко вдалось подолати. В подальшому ще звертався стосовно протоколу харчування при інсулінорезистентності.
10 березеня '24 г.
Олег Д.
гарна клініка, привітна адміністратори, професійний та сучасний лікар.
29 березеня '24 г.
Олена Підлужна
Дякую лікарю за її професіоналізм та надзвичайні людські якості. Після візиту під час якого в мене був біль у правому підреберї лікар телефонувала і запитувала щодо самопочуття, що не зустрічала у жодній із клінік. Лікування також допомогло. Рекомендую і буду звертатись.
01 березеня '24 г.
Наталія Олегівна
дякуючи клініці Gastrolife та особисто Марті Валеріївні ми нарешті змогли покращення показника ДАО. Протокол харчування при непереносимості гістаміну дав кращі результати ніж все що ми робили перед тим.
14 березеня '24 г.
Гастроентеролог
1 рік досвіду
Вважаю, що у роботі важливий комплексний і водночас індивідуальних підхід до кожного пацієнта. Розповім про взаємозвʼязок між способом харчування та виникненням захворювань шлунково-кишкового тракту і те,як саме зі зміною раціону можна позбавитись певних симптомів захворювань органів травлення та зменшити частоту загострень хронічних захворювань.
Консультація 650/600 грн.
Уролог, Сексолог
Лікар-уролог надає весь спектр урологічних послуг, займається консервативним методом лікування.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Сімейний лікар
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань дитячого віку на заставах доказової медицини, спостереження дітей від народження до 18 років, спостереження новонароджених, передчасно народжених, дітей до 1 року.
Терапевт
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний