Подологи в Житомирі

Повторна консультація подолога з приводу врослого нігтя протягом 5 днів в клініці «Oxford Medical» 250
Світлана
Вирізала у лікаря родимку під коліном. Дуже уважний і приємний. Зробив все швидко, безболісно, професійно.
30 листопада '-1 г.
Надія
Класний лікар. Допоміг дитині позбавитися від болісних підошовних бородавок з коренями. Прекрасне відношення, і з почуттям гумору, дитина була в прекрасному настрої і все пройшло безболісно. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Динара
У лікаря професійний підхід. Величезний досвід і освіта на найвищому рівні. Неймовірний підхід до дитини, розуміння суті проблеми, та дієві рекомендації. Все пройшло на найвищому рівні. Доктора буду всім радити, та приходити ще!
02 березеня '20 г.
Аллочка
Відмінна робота, мені дуже сподобалося. Мені сподобався привітний підхід, до будь-якого клієнта і максимально простий виклад інформації. Призначення доступні для гаманця пересічної людини. Але разом з тим ефективності не втрачають.
29 лютого '20 г.
Дерматолог, подолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дерматологічних захворювань у дорослих та дітей. Приймає дітей з підвищеною пітливістю ніг, грибковими ураженнями шкіри стоп та нігтів, мозолями та натоптишами. Лікує також підошовні бородавки, врослі нігті та тріщини на шкірі п'ят.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-01
Житомир вул. Любарська, 4