Лікарі ендокринологи у Львові (Франківський район)

Вася
Яскрава, вродлива, привітна, Ввічлива, добра, та Мила, Ці слова про лікарку Котра в 'Диспансері' мене лічила! Вдячний їй за розуміння За лікування, ніг та рук Гарна людина, добрий лікар Орися Зеновійна Ліщук!!!
30 листопада '-1 г.
Богдан
Фахово підійшла до моєї проблеми, за що щиро вдячний
30 листопада '-1 г.
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням ендокринних захворювань. Лікує цукровий діабет, метаболічний синдром, ожиріння, гіпотиреоз, діабетичну невропатію. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю і бере участь в конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Ендокринолог
Лікар проводить консультації з приводу цукрового діабету та порушень вуглеводного обміну, щитоподібної залози та прищитоподібної залоз, надниркових залоз та ін. Виконує спостереження і лікування ендокринологічних захворювань.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Записатися на прийом9 онлайн записів
Ендокринолог, терапевт
Лікар спеціалізується в області ендокринології та терапії. Приймає пацієнтів із цукровим діабетом, нецукровим діабетом, гіпотиреозом, гіпертиреозом та іншими ендокринологічними патологіями.
Записатися на прийом1 онлайн запис