Золотий Захарій Григорович

Ендокринолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні хвороб ендокринної системи. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, ультразвукове дослідження щитовидної залози. Приймає пацієнтів з цукровим діабетом, синдромом діабетичної стопи, ожирінням, гіпотиреозом, вузловим зобом та іншими захворюваннями.

Элионора
Лікар кваліфікований. Вражає досвід роботи спеціаліста. Інші лікарі мені розповідали про деякі моменти, які могли б, призвести до негативних наслідків. А цей лікар, розпові про всі небезпеки як на сповіді. Мені сподобалася його щирість.
Сергей
Дуже сподобалося, так як лікар справив дуже хороше враження як спеціаліст. Більш широко та глибоко дивиться на проблеми. Я задоволена призначеннями. Їх лікар підібрав індивідуально для мене. Все на найвищому рівні. Дякую! Рекомендую!

• 1974 р. — закінчив з відзнакою Тернопільський державний медичний інститут, спеціальність «лікувальна справа».
  • 1974–1975 рр. — інтернатура з терапії на базі Борщівської ЦРЛ Тернопільської обл., після закінчення якої був атестований лікарем-терапевтом 3-ї категорії.

• 1977 р. — пройшов місячний цикл удосконалення на кафедрі ООЗ факультету удосконалення лікарів Львівського медичного інституту із питань організації охорони здоров’я для головних лікарів сільських лікарень.
  • 1983 р. — пройшов чотиримісячні курси у Єреванському державному інституті удосконалення лікарів: цикл терапії.
  • 1989 р. — пройшов первинну спеціалізацію на робочому місці у ендокринному відділенні ДКЛ Львівської залізниці із ендокринології.
  • 1990 р. — пройшов тримісячні курси удосконалення із ендокринологіЇ у Мінському державному інституті удосконалення лікарів.
  • 1997 р. — пройшов ПАЦ із ендокринологіі у Київській медичній академіі післядипломної освіти.
  • 1999 р. — атестований лікарем-ендокринологом 1-ї категорії.
  • 2008 р. — атестований лікарем-ендокринологом вищої категорії.
  • 2013–2017 рр. — підтверджено вищу категорію із ендокринології.
  • 2003, 2007, 2012, 2017 рр. — ПАЦ з ендокринологіі у Львівському НМУ ім. Д. Галицького.
  • 2005 р. — стажування Терапія у Львівському державному медичному університеті.
  • 2008 р. — ПАЦ Терапія у Львівському національному медичному університеті.
  • 2015 р. — ПАЦ Терапія у ДВНЗ Тернопільський державний медичний університет МОЗ УкраЇни.
  • 2012 р. — пройшов ТУ «Вибрані питання ендокринологіі».
  • 2017 р. — ТУ «Ендокринна патологія у дітей та підлітків» у Львівському НМУ ім. Д. Галицького,
  • 2019 р. — ТУ «Вибрані питання ендокринологіЇ» у ДВНЗ Івано-Франківський національний медичний університет.