Жельов Віктор Іванович

Радіолог
лікар вищої категорії
Лікар-діагност вищої категорії. Фахівець в області рентгенології та ультразвукової діагностики, проходив навчання у вишах України, США. Працює з дітьми, починаючи з грудного віку, а також дорослими. Спеціалізується в УЗ-діагностиці внутрішніх органів, структур кістково-суглобового апарату, кровоносних судин, м'яких тканин і залоз внутрішньої секреції. Проводить педіатричне, неонатологічне УЗД, в тому числі нейросонографію. Крім того, виконує всебічне обстеження плода під час вагітності, гінекологічне УЗД, трансректальне УЗД простати.

Была у доктора Желева на УЗИ по беременности. Очень обходительный врач. Работу делает не спеша и очень основательно. Не молчит, как некоторые, а в ходе диагностики комментирует все, что может вызвать интерес. Проблему старается объяснить не медицинской терминологией. Я о внутриутробном развитии своего малыша, благодаря Виктору Ивановичу знаю все и даже рассматривала его на мониторе.
22 квітня '14р.
Моему двухмесячному сыну нужно было для уточнения диагноза сделать УЗИ. Я понимаю, как это трудно сделать качественно, когда ребенок такой маленький. Виктор Иванович справился с этой работой блестяще. Диагностику провел уверенно и качественно. Со знанием дела сделал описание полученных данных. Очень корректно дал рекомендации. Не пожалели, что обратились к этому специалисту.
Вікторія
Чудовий фахівець своєї справи

• 1986 р. — Запорізький державний медичний університет.
  • 1994 р. — Вірджинський університет, США.
Схожі спеціалісти:
УЗИ-специалист, Кардиолог, Терапевт