Студенна Жанна Володимирівна

Стоматолог-терапевт
лікар першої категорії
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на терапії. Проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини.
Львів вул. Виговського, 20 Б р.Залізничний

Михайло
Не можна і бажати кращого стоматолога для себе, коли звертаєшся до Жанни Студенної. Роки два тому пощастило потрапити до неї на прийом, досі користуюсь її послугами. По співвідношенню якість/ціна послуг в неї взагалі нема конкурентів. Це моя думка!
Ярослава
Звернулась до лікаря по рекомендації знайомих — вони вже давно до неї ходять. Дійсно чудова лікарка. На прийомі все дуже детально розповіла і провела необхідне лікування. Я задоволена вибором лікаря.
Очень хороший врач — внимательная и ответственная, лечение проводит быстро и качественно. Рекомендую!
Вже упродовж 10 років звертаюсь до Жани Володимирівної. Чудовий спеціаліст і просто надзвичайно хороша людина...Дякую за мої врятовані зубки.

• 1995 р. – Львівский національний медичний университет ім. Д. Галицького, спеціальність "Стоматологія";
  • 1997 р. – інтернатура "Терапевтична стоматологія".