Шевня Богдан Петрович

Онколог, Хірург
лікар вищої категорії
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Вінниця вул. Литвиненко, 40

Олена
Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.
Александра
05 травня '16р.
Появились уплотнения в груди, решила обратиться к хорошему врачу, так и попала на прием к Богдану Петровичу. Прошла маммографию, осмотр, никаких лишних анализов, сразу поставил диагноз, все четко и по делу.

• 1998 р. - закінчив медичний факультет Вінницького державного медичного університету ім. Н. І. Пирогова;
  • 2000 р. - інтернатура за фахом "Хірургія" на базі Вінницької клінічної міської лікарні № 1;
  • 2000 р. - первинна спеціалізація "Онкологія".