Мутігулліна Марія Андріївна

Дитячий невролог
лікар другої категорії
Лікар Мутігулліна Марія Андріївна - дитячий невролог. На протязі 13 років спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Проводить терапію при вроджених пошкодженнях головному мозку. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей першого року життя.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

Вікторія
До дитячого невропатолога Марії Андріївни Матігулліної ми потрапили по направленню нашого сімейного лікаря , коли доньці виповнилося 3 роки.Від відвідин цього лікаря я залишилася повністю задоволена.Вона провела повне обстедення дитини і виключила будь які відхилення в розвитку .Хороший лікар!
Вероника
Доктор Матигуллина Мария Андреевна- хороший детский невропатолог.Нашиму сыну она сразу понравилась. Ещё на первом приеме он внимательно ее слушал и выполнял все ее прозьбы.А у нас с внимание и усидчивостью большие проблемы. А о том чтоб сидеть смирно на месте я вообще молчу. В принципе мы то и обратились к доктору с этой проблемой.

• 2005 р. — Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова.