Левченко Ніна Григорівна

Невролог
Лікар-невролог вищої категорії, входить до Ассоціації неврологів України. Знається на захворюваннях центральної нервової системи, у тому числі неврозах, наслідках легких черепно-мозкових травм, пухлинах головного та спинного мозку та ін.
Полтава вул. Сінна, 37

11 травня '18р.
Була на прийомі, Дуже вдячна! Гарний спеціаліст, допомогла вирішити мою проблему.
Лариса
10 травня '18р.
Левченко Ніна Григорівна - лікар з величезним стажем роботи. Впродовж 30 років мені і моїй родині досвід, професійні знання лікаря Левченко допомагали багато разів. Щира подяка !
Одразу прошу вибачення за нестриманість та гнів, але ця лікарка мало того, що не надала кваліфіковану консультацію та допомогу, а й довела до нервового зриву мою маму. Те, в якому стані моя мама покинула кабінет змусило мене вжахнутися. Я, як матір дитини з ДЦП, маю чималий досвід спілкування з лікарями-неврологами України, просто обурена таким відношенням до людей.
Олег
Хороший врач, опытная. Помогла мне восстановиться после травмы.
Наблюдаюсь после ЧМТ. Огромное спасибо!

• 1982 р. - Полтавський медичний стоматологічний інститут.

Курси

• 2014 р. - Цикл тематичного удосконалення "Генетичні аспекти діагностики лікування та профілактики";
  • 2014 р. - Передатестаційний цикл "Неврологія".

• Член Асоціації неврологів України.