Єгер Олександр Йосипович

Дерматолог
Дерматолог вищої категорії Єгер Олександр Йосипович спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри. Проводить консультацію відносно стану здоров’я пацієнта на всіх етапах розвитку хвороби. Спеціалізується на лікуванні акне та постакне, псоріазу, атопічного та контактного дерматитів. Володіє сучасним обладнанням, тому дуже швидко та безболісно діагностує захворювання шкіри та в індивідуальному порядку призначає відповідну терапію. Проводить лікування грибкових уражень шкіри та нігтів. Виявляє супутні хвороби, що можуть бути причинами виникнення висипів на поверхні тіла людини. Визначає ступінь ураження шкіряної поверхні. Надає подальшу консультацію відносно стану вже вилікованого пацієнта.
Рівне б-р Богдана Хмельницького, 3

Volia
Большое спасибо Александру Йосиповичу за консультацию и лечение, есть результат! Рекомендую всем!!
Константин
Лечил высыпание на коже. Есть результат. Спасибо врачу.
12 травня '16р.
Спасибо за решение проблем с кожей!
Інна
Хороший лікар ,мені допоміг