Грибан Світлана Володимирівна

Терапевт-кардіолог
лікар другої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області терапії та кардіології. Лікує гіпертонічну хворобу, стенокардію, хронічну серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця. Приймає пацієнтів з гастритом, розладами травлення, гострою респіраторною вірусною інфекцією. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому.

Олена Анатоліївна
Хочу поблагодарить доктора кардиолога Грибан Светлану Владимировну За высокий профессионализм,за доброту и человеческое отношение к пациэнтам.В наше время всё труднее встретить такое отношение к пациентам..
Ганна Миколаївна
Дуже вдячна Світлані Володимирівні за лікування моєї мами. Добре те, що маємо можливість викликати лікаря додому. Бо мамі вже 73 і ходити до лікарні важкувато, а медичного супроводження потребує у зв'язку з хворобою серця. Лікарка дуже уважна та кваліфікована.

• 2013 р. - закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Отримала спеціалізацію "Внутрішні хвороби".
Схожі спеціалісти:
Семейный врач, терапевт, УЗИ-специалист
Маммолог, Хирург-онколог, Пластический хирург
Терапевт, УЗИ-специалист, гастроэнтеролог
Врач общей практики-семейный врач, терапевт, гастроэнтеролог