Драгомир Ігор Олексійович

Уролог, Андролог
Лікар Драгомир Ігор Олексійович спеціалізується в області урології, андрології. Надає повну консультацію відносно стану органів сечової системи (у жінок та чоловіків) та статевих органів (у чоловіків). Спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя, порушень статевої функції чоловіків, захворювання органів сечової системи, чоловічого клімаксу, розладів статевого розвитку хлопчиків, запальних захворювань чоловічої статевої системи. Проводить УЗД сечостатевої системи, видалення утворень шкіри зовнішніх статевих органів, чоловічу стерилізацію.

Житомир пров. Меблевий, 3 А

Назар
Лікувався у пана Ігора, дуже відповідальна та кваліфікована людина. Мені допоміг. Призначив повне обстеження, потім курс лікування. Я дуже задоволений результатами нашої співпраці. Не люблю лікуватися, але коли треба, то треба.
Наталка
Лікував мого чоловіка. Він звичайно, я к завжди, довго йти не хотів. Хлопці вони й є хлопці, а потім нічого, сказав, лікар розумний та гарний.
Роман
Ігор Олексійович зробив мені вже дві операції оперативно і професійно. Велике йому дякую.

• 2001 р. - Тернопільська державна медична академія за спеціальністю "лікувальна справа";
  • 2003 р. - спеціалізація за фахом "урологія" на базі КМАПО.

Курси

• 2004 р. - ТУ "Діагностика та лікування злоякісних пухлин", Донецьк;
  • 2005 р. - курси спеціалізації та стажування за фахом "Онкоурологія", Російський онкологічний науковий центр, Москва;
  • 2006 р. - курси стажування "Трансуретральная резекція", Інститут урології, Київ;
  • 2007 р. - навчання для урологів-резидентів в рамках освітньої програми Європейської урологічної асоціації, Прага, Чехія;
  • 2008 р. - курси стажування та інформатики з ультразвукової діагностики в урології (ЖОМДКЦ);
  • 2009 р. - ТУ "Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в урології", Тернопіль;
  • 2013 р. - ТУ "Андрологія і сексопатологія", Національна Академія післядипломної освіти, Київ;
  • 2013 р. - курси стажування "Літотрипсія", інститут урології, Київ.
  • 2014 р. - ТУ з питань репродуктології "Сучасні аспекти допоміжних репродуктивних технологій", клініка генетики репродукції "Вікторія", Київ;
  • 2016 р. - Міжнародний симпозіум "репродуктивної медицини України - 25 років успіху", Харків;
  • 2017 р. - ТУ "Чоловіче безпліддя", Харківський національний медичний університет.