Черепанич Іван

Лікар УЗД
Консультація від 550

Немає відгуків

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність "Педіатрія" (2007)
  • Інтернатура за спеціальністю "Дитяча хірургія" при Міській дитячій клінічній лікарні м. Львова (2010)
  • Львівський національний університет ім. Івана Франка, спеціальність "Юрист" (2013)

• Навчальні курси на базі Українського Допплерівського Клубу (Київ): "Сучасна ультразвукова діагностика захворювань щитоподібної залози" (2014), "Сучасна Ультразвукова дыагностика з доплерографією захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи та підшлункової залози" (2014), "Актуальні питання ультразвукової діагностики захворювань нирок, наднирників та сечового міхура" (2015), "Сучасна ультразвукова діагностика в гінекології" (2015), "Основи ультразвукової діагностики в травматології та ортопедії" (2015), "Клінічна нейросонографія та доплерографія судин головного мозку у дітей раннього віку" (2016).
  • Школа штудерної ультразвукової діагностики. Курс "Перший триместр від А до Я", Львів (2017)

Участь у конференціях і семінарах

• ХІ міжнародна школа-семінар "Практичні питання сучасної візуалізації в клініці", Львів (2016)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання ультразвукової допплерівської діагностики", Трускавець (2016)