Антонець Н.В.

Стоматолог
Лікар Антонець Н.В. спеціалізується в області стоматології. Надає початкову та подальшу консультацію стосовно стану ротової порожнини, стану здоров’я зубів та їх можливих відхилень. Займається лікуванням карієсу, пародонтиту, пародонтозу. Широка професійна діяльність спрямована на лікування кореневих каналів, їх пломбування та пломбування зубів. Є значний досвід та пратика в лікуванні пульпіту та флюсу. У разі необхідності лікар проводить допоміжну діагностику з метою перевірки раніше поставленого діагнозу та уточнення щодо лікування.
Вінниця вул. Пирогова, 3 А

Юлія
Найкращий стоматолог якого я знаю! 11 років назад вилікувала у неї свої зуби і наступний раз приїхала через 8 років! Якісна робота і сервіс. Один мінус - попередній запис довгий. Минулий раз хвора мужньо робила сою роботу. Не хворійте, дякую вам!
Вера
Врач Антонец заслуживает, чтобы о ней написали только хороший отзыв, человек работает так добросовестно, полностью выкладывается для пациентов. Берется даже за самую сложную работу и делает все безупречно и аккуратно. Приемом всегда довольна на 100%.
Георгий
Лечил зубы неделю назад. Боль не беспокоит. Спасибо!
Мілана
Антонець наш сімейний зубний лікар можна сказати. Спочатку лікувалась сама, зараз і чоловік. Завжди вчасно прийом, лікування найнеобхідніше, без зайвих нав'язливих витрат. Подобається!

Лікар-стоматолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • обстеження слизової рота та зубів;
  • призначення рентгена;
  • розробка тактики лікування;
  • лікування та пломбування зубів.

Лікар-стоматолог займається лікуванням хвороб

• запальні процеси слизової оболонки порожнини рота;
  • карієс;
  • пульпіт;