Ректороманоскопія у Львові

Ректороманоскопія - високоточний діагностичний метод функціонального відділу клінічної медицини для візуального дослідження, спостереження та лікування захворювань прямої і сигмовидної кишки.

Для проникнення в просвіт досліджуваних органів використовується ректороманоскоп - прилад, обладнаний відеокамерою, системою передавальних і світлових датчиків. Міні-апарат закріплений на гнучкій або жорсткій трубці, схожій на зонд, додатково комплектується корисним пристроєм, що подає певну кількість повітря. Потрапляючи в пряму кишку, повітряні маси роздмухують складчасті елементи кишкової порожнини, допомагаючи досліднику знайти дефекти і патології слизової оболонки.

Користуючись функціями сучасних ректоскопів, до яких належать апарати для проведення ректороманоскопії, лікар-ендоскопіст може фотографувати хід дослідження, вести кіно- та відеозаписи під час маніпуляцій, стежити за процесом лікування на тлі прийому лікарських препаратів.

Завдяки повноті отриманої візуальної інформації гастроентеролог з великою ймовірністю зробить достовірний висновок про природу і локалізацїю захворювання.

Дослідження призначається для виявлення і терапії всіляких захворювань прямої кишки і дистального відділу сигмовидної кишки протягом приблизно до 60 сантиметрів відстані від ануса. Візуалізація картини внутрішніх органів дозволяє на ранній стадії виявити пухлини, тріщини, запальні процеси і усунути їх за допомогою актуального лікування.

Завчасно очищають кишечник за допомогою сольових проносних або іншим способом, який порекомендує лікар на попередній консультації. На прийомі лікаря необхідно розповісти про супутні захворювання, вживання лікарських препаратів, можливу алергію на анестетики, що застосовуються при знеболюванні під час огляду через ректоскоп. Процедура проводиться натщесерце.

Ректоскопія 550 грн
Ректороманоскопія 930 грн
Знайдено 9 клінік

Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
Наталія
Хочу подякувати лікарю гастроентерологу, Уляні Романівні, за професіоналізм, за доброту, за чуйне сталення ! Ви прекрасна людина та досвідчений спеціаліст, Ви завжди на звязку та готові допомогти навіть на відстані. Дякую Вам за допомогу моєму синові (воєнному) . Це дуже цінно !
Наталія
Шикарний лікар Анна Свиреда). Рекомендую усім! Чітка консультація по усім жіночим питанням. Розуміння, телерантність,професіоналізм-усе це про неї. Це лікар з Великої букви!
Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Анжела
Сьогодня звернулась за обстеженням ЕХО серця та інше.Дуже дякую починаючи від працівника реєстратури , ввічливо та з розумінням до мого стану мене проводила та пояснила що робити. І лікарю кардіологу за якісне та професійне обстеження ехо. Щиро дякую Вам.Ви також будьте здорові!
Андрій
Клініка дуже хороша
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Ректороманоскопія 930
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування...
  • Ректоскопія 550
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • Ректороманоскопія 200
Medicover
5,5
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
5,4
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.