Сторінка 2. Ендоскопія у Львові

Знайдено 32 клініки

Сб Нед Цілодобово
Катерина
Дякую усьому мед.персоналу,за успішну операцію і вашу турботу.Велике спасибі ЛОРу хірургу,Бариляку Андрію Юрійовичу,лікар від Бога,професіонал своєї справи! Рекомендую однозначно!
Щиро дякую за успішно проведену операцію Лор хірургу Бариляк А.Ю.,анастезіологу Най О.П.,медсестричці і всьому персоналу за ваш професіоналізм, старання,доброту і зусилля.Будьте успішні, щасливі,улюблені.Здоровя Вам і Вашій родині.Успішно продовжуйте рятувати своїх пацієнтів від будь-яких хвороб.Хай процвітає ваша клініка.Мирного неба над головою. Рекомендую.
Дар'я
Клініка ДВ супроводжує мою вагітність і можу сказати тільки хороше ❤️. Дякую Марті Володимирівні за професіоналізм та чудовий настрій, який вона дарує нам під час кожного огляду
Величезну подяку висловлюю Білик Уляні Євгенівні за детальне обстеження, кваліфіковану допомогу, легкість та позитив. Рідко зустрінеш лікаря, який пояснить що саме відбувається з твоїм організмом та зробить все надзвичайно професійно. Перед операцією навіть не боялась. Дякую за уважність та тепле ставлення медсестрам та анастезіологу!
Олена Гіржева
Велика подяка висококваліфікованому фахівцю, майстру своєї справи Лікарю Юрію Миколайовичу Цуп за успішно проведену тимпанопластику. У ЛІКАРЯ золоті руки. Дочка вже чує на проопероване вухо.
Сидор Марія
Хочу висловити велику подяку Білик Уляні Євгенівні та її команді за успішно проведенну операцію. Вона все чітко розказує,пояснює все по суті, таке мабуть рідко де знайдеш, і також має чудове почуття гумору та золоті руки.Я дуже рада ,що потрапила саме до Уляни Євгенівни.❤️ І ще дуже дякую медперсоналу (анастазіологу), сестричкам за уважність, бажання допомогти, і за приємну обстановку в лікарні!!!
5,3
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00
5,3
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр "Вік здоров’я" – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
5,2
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
5,2
Львів вул. Огієнка, 5
р.Галицький (Центр)
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія) 900
  • Колоноскопія 2 100
  • Розширена біопсія з колоноскопією та гістологією 5 100
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр "ЛеоДерм" відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • Кольпоскопія 600
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.