Притула Дентал Студіо (Prytula Dental Studio), стоматологія

р.Залізничний
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологія Prytula Dental Studio — медичний центр, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики та видалення карієсу до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки передові методики.

Послуги, що надаються установою:

• консультація стоматолога, ортодонта, лікаря-імплантолога;
  • рентген/радіовізіограф;
  • допомога при гострому зубному болю;
  • реставрація зламаного або вибитого зуба;
  • лікування інфекцій ротової порожнини і зубів;
  • лікування зубів під мікроскопом;
  • художня реставрація зубів
  • професійне відбілювання зубів;
  • медикаментозна та інструментальна обробка кореневих каналів;
  • пломбування кореневих каналів;
  • видалення молочних зубів;
  • видалення зубів будь-якої складності;
  • дитяча професійна гігієна;
  • імплантація зубів;
  • брекети (самолігуючі, металеві, керамічні, міні брекет-системи);
  • кісткова пластика.

На сьогоднішній день, лікування зубів з використанням мікроскопу — це золотий стандарт світової стоматологічної практики. Складна система кореневих каналів має дуже малий діаметр та індивідуальну анатомію, тому лікар, який працює без збільшення, не має можливості якісно їх пролікувати. Важливою перевагою клініки є виконання всіх етапів лікування кореневих каналів тільки під контролем операційного дентального мікроскопу.

Головні переваги клініки — комплексний підхід до терапії, протезування та імплантації. Завдяки оснащеності центру сучасним інноваційним обладнанням надається можливість повністю обстежити ротову порожнину протягом декількох годин.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Притула Дентал Студіо (Prytula Dental Studio), стоматологія, вартість послуг:

• Анестезія ін’єкційна (знеболення)
  • Рентген/радіовізіограф
  • Заливання фісур один зуб
  • Пломбування+обробка к/каналу (молочний зуб)
  • Фторування 2-х щелеп
  • Зняття швів
  • Лікування каналів різець, ікло(1-3 зуб) первинна ендодонтія під мікроскопом*
  • Лікування каналів премоляр (4-5 зуб) первинна ендодонтія під мікроскопом
  • Лікування каналів моляр (6-8 зуб) первинна ендодонтія під мікроскопом (3 к
  • Лікування каналів моляр (6-8 зуб) первинна ендодонтія під мікроскопом (4+ к)
  • Консультація лікаря/ аналіз КТ і рентген досліджень/загальний план лікування та розрахунок попереднього кошторису
  • Консультація ортодонта
  • Консультація лікаря-імплантолога
  • Консультація лікаря-стоматолога, хірурга

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Марта
Вже вдруге у цій клініці. Дуже задоволена, що потрапила саме сюди. Лікарі спеціалісти, дуже приємні люди. Почуваєшся як у кав'ярні з друзями. Забуваєш про біль.
Тетяна
Пройшовши лікування в Вашій клініці, хочу подякувати всій Вашій команді , було дуже комфортно і затишно . А самі найщиріші слова подяки хочу сказати Царику Тарасу Володимировичу. Ця людина лікар від Бога .Головне, що в ньому поєднано такі риси , які дуже рідко зустрічаються в лікарів - це професійність, талант, людяність і простота. Дякую ще раз , потрапивши на прийом до цього лікаря неодмінно будеш рекомендувати всім знайомим. Бережіть свого найкращого лікаря !
Професійний лікар,відповідальний,порядний.
Ігор
Лікар залишає гарне враження як людина і як фахівець. Дуже уважний і орієнтований на пацієнта. Мене здивував той факт, що лікар приділив досить багато часу огляду і консультації (близько години). В загальному, на мої питання я отримав вичерпну консультаці
Ігор
high-level professionalism,thanks a lot
Ірина
Дуже професійно, мені сподобалося. Розповіла все про мої зуби - що є, і що чекати надалі, на відміну від інших лікарів які обмежувалися діагностикою тієї проблеми з якою я прийшов. Уже проходжу лікування - повністю задоволений лікарем! Рекомендую!
Марія
Дуже сподобалось. Перша консультація повністю вичерпна та зрозуміла. Розроблений чіткий план подальших дій, та тактики лікування. Високий рівень професіоналізму і досвіду цього фахівця не залишає сумнівів. Дуже задоволена! Дякую!
Віта
Я дуже задоволена роботою лікаря. Детально і акуратно провела огляд, вся процедура зайняла буквально десять хвилин. Дала хороші рекомендації, щоб не було прогресії хвороби, та проконсультувала з приводу профілактичних заходів. Дякую!
Роман
Дуже компетентний лікар, все дуже дохідливо пояснив. Доброзичливий, та уважний до найменших дрібниць. Розповів про всі можливі варіанти лікування! Обов'язково прийду ще! Буду рекомендувати цього видатного лікаря.
Руслан
Лікар дуже уважно провів прийом. Хороший огляд, все пояснив, запропонував кілька варіантів лікування. Все на досить високому рівні. За ціною - також все доступно, розраховував на значно вищі ціни. Обов'язково прийду ще! Рекомендую!
ВІра
Мені дуже сподобався лікар! Другий раз була на прийомі, залишилася задоволена, дуже добре все зробила та пояснила. Позитивні враження. Обов'язково буду звертатися ще, та рекомендуватиму усім друзям та знайомим. Дякую за все!
Лікар від Бога! Спасибі йому величезне! На жаль, не всі в наш час такі професіонали. Отримала дуже вичерпну консультацію! У наш час це велика удача, знайти хорошого лікаря і я рада, що звернулася до цього спеціаліста! Чудова людина і майстер своєї професі
Стас
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко все пояснив, приділив час і мені, і дитині. Рекомендую цього фахівця.
Віта
Високопрофесійний лікар, у нього грамотний підхід. Кваліфікація відмінна. З тією проблемою, з якою я зверталася, жоден лікар в моєму місті не дав такої розгорнутої і повної інформації. Лікар ретельно подивився всі аналізи і знімки.
Євген
Часто звертаюся за послугами до команди "Prytula Dental Studio". Завжди відмінний результа, не високі ціни, та доброзичливай колектив. Рекомендую!!!
Іванна
Стоматологічна клініка що на Івана Виговського, 5Б просто супер!!!! Уже багато років усією сім'єю користуємося їхніми послугами. Завжди відмінний результат. Рекомендую!
Нещодавно у мене виникла невеличка проблема, яка приносила мені масу дискомфорту. У мене не првально ріс зуб "мудрості". Біль був просто жахливий. Я вирішила видалити негідника. Саме тоді я потрапила у дбайливі руки спеціалістів "Prytula Dental Studio". Результатом дуже задоволена!.Дякую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.