ОН Клінік (ON Clinic), дитяче відділення у Полтаві

Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Полтава, (Жовтневий район), пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Полтава пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ON Clinic у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.

Основні напрямки діяльності:

• педіатрія;
  • дитяча гінекологія;
  • гастроентерологія;
  • дерматологія;
  • вакцинація;
  • ортопедія;
  • неврологія.

Для клієнтів центру доступні комплексні програми повноцінного ведення дітей з моменту народження. Вони включають планові догляди та консультації вузьких спеціалістів. Додатково, надаються послуги по вакцинації зі складанням індивідуальної схеми.

На території центу працює діагностичний кабінет, що надає послуги по ультразвуковому дослідженню організму. Інноваційне обладнання дозволяє отримати точний результат, на основі якого складається персональна схема лікування. Додатково є можливість здати лабораторні аналізи.

Прийом пацієнтів проводиться на індивідуальній основі за попереднім записом.

• Ціни на послуги

• УЗД щитовидної залози 330
  • УЗД вилочкової залози (тимуса) 330
  • УЗД молочних залоз 370
  • УЗД м'яких тканин тіла 320
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 410
  • УЗД сім'яних пухирців в динаміці (до і після еякуляції) 200
  • УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім'яні пухирці, сечовий міхур) 380
  • УЗД яєчок 270
  • ОНЛАЙН Консультація невролога дитини до 18 років за кордон 420
  • ОНЛАЙН консультація невролога дитини до 18 років 420
  • Первинна консультація ортопеда - травматолога дитячого 450
  • Повторна консультація ортопеда - травматолога дитячого 420
  • Первинна консультація лікаря ортопеда - травматолога з УЗД кульшових суглобів 630
  • Повторний прийом лікаря ортопеда - травматолога дитячого після регламентованого часу 450
  • ОНЛАЙН Первинна консультація дитячого ортопеда - травматолога за кордон 450
  • ОНЛАЙН Повторна консультація дитячого ортопеда - травматолога за кордон 420
  • ОНЛАЙН-Повторна консультація дитячого ортопеда - травматолога 450
  • ОНЛАЙН-Первинна консультація дитячого ортопеда - травматолога 400
  • ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря ортопеда - травматолога дитячого після регламентованого часу 450
  • Консультація педіатра 400
  • Стрептотест 290

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лилия
Я звернулася до лікаря Кабановскька К.В. Лікар провела огляд, відповіла розгорнуто на мої запитання. Призначила УЗД. Лікар була професійною та уважною. Залишила позитивне враження. Я рекомендую цього лікаря та обов'язково звернуся якщо в цьому буде необхідність
Сегодня я впервые обратилась в Onclinic очень приветливые девушки на ресепшене. дальше мы пошли к педиатру Чвертка Ольга Олександровна на профилактический осмотр, врач очень квалифицирован ответила на все мои вопросы, осмотрела полностью ребёнка, очень хороший врач и прекрасная клиника, будем приходить ещё.
Были на приёме у педиатра Чверткы Ольги Александровны с целью осмотра ребёнка для садика. Приемом остались довольны. Приём осуществлялся внимательно. Получили нужные рекомендации для устранения проблем по здоровью.
Лікар-гінеколог в Onclinic. Уважна до дитини, не поспішає, дає відповіді на усі запитання зрозуміло і розгорнено. Однозначно буду радити знайомим і цього лікаря і клініку.
Екатерина
Звернулися в ОН клінік до лікаря дерматолога Христофор В.О. Нас турбували висипи на шкірі та сильний зуд.Лікар пояснив причину алергії та назначив лікування.Загалом, лікар склав позитивне враження.За необхідності, будемо звертатися ще.
Володимир
Залишилися лише приємні враження від прийому лікаря Щербань Олена Анатоліївна. Дуже чуйна, знайшла підхід до дитини, все детально розповіла. Рекомендую дану клініку і дитячого невролога . Обов'язково звернемось на повторну консультацію.
Звернулися до лікаря Гаркавенко Л.М. з проблемою рідкого стулу дитини. Задавши всі турбуючі мене питання, разом з лікарем переглянули всю історію попереднього лікування даної проблеми. Оговорили всі моменти харчування та можливі продукти, які можуть визивати такі симптоми. Мені було пояснено чітко і зрозуміло, що може причиною рідкого стулу дитини. Лікар добре контактувала з дитиною. Професійно підійшла до нашого питання та назначила дослідження.
Звернулися в ОН Клиник до лікаря дерматолога Христофор Василь Олексійович з проблемою профілактичного огляду. Лікар на прийомі провів комплексний огляд, дав рекомендації, прийомом та лікарем задоволен, при необхідності будемо рекомендувати своїм знайомим
Михаил
Обратились в "ОН Клиник" сделать вакцинацию ребёнку, были на приёме у врача Чвертка Ольга Александровна, остались очень довольны уровнем обслуживания и профессионализмом. Обязательно по надобности будем обращатся именно в "ОН Клиник"
Лілія
Щербань Є.А.: дуже задоволена наданими консультаціями. Була дуже уважна до дитини, відповіла на всі запитання та надала додаткові рекомендації. В подальшому будемо звертатися до Щербань Є.А. та рекомендувати своїм друзям та близьким
Яцик В.В.
Звернулися до лікаря Олексюк Руслана Дмитріївна з проблемою плоскостопія. Лікар на прийомі оглянула дитину, розповіла про можливі причини, надала консультацію щодо обувної корекції, та залишила подальші рекомендації. Прийомом задоволені. Лікар розповіла все чітко і зрозуміло.
Тетяна
Залишилися лише приємні враження від прийому лікаря Щербань Олена Анатоліївна. Дуже чуйна, знайшла підхід до дитини, все детально розповіла. Рекомендую дану клініку і дитячого невролога. Обов'язково звернемось на повторну консультацію
Звернулися в "ОН Клінік" до лікаря-гінеколога Кабановська К.В. на первинний прийом на профогляд, лікар на прийомі уважно оглянула, провела консультацію, залишила рекомендації щодо гігієни та назначила додаткове дообстеження. Прийомом задоволені, при необхідності будемо звертатися та рекомендувати
Олександр
Зверталися у ОН Клінік Полтава до лікаря травматолога-ортопеда Олексюк Р.Д. для планового огляду дитину. Лікар на прийомі уважно оглянула дитину, надала рекомендації по догляду за суставами дитини, призначено дообстеження суглобів.
Ми звернулися до лікаря УЗД Ірини Олексіївни Величко, і залишилися задоволеними. Лікар уважно оглянула мою дитину, була чемна. Показала і гарно розповіла про особливості і структуру органів черевної порожнини. Ми залишилися в гарному настрої. Дякую! І рекомендую всім такого гарного спеціаліста своєї справи. Будемо і надалі у Вас стежити за своїм здоров'ям
Были на приёме у врача-дерматолога Христофора В.А. Приёмом осталась довольна. Врач произвёл впечатление большого профессионала с многолетним опытом, большим багажом знаний и практики. Доктор внимательно провёл осмотр, оказал необходимую помощь и предоставил полную информацию
Звернулися в ОН клінік по рекомендації лікаря гастроентеролога Гаркавенко Лідії Миколаївни для проходження УЗД брюшної полості. На прийомі лікар з перших хвилин разположив до себе. Провів діагностичний огляд, розповіла всі проблеми, відповіла на запитання. Будемо рекомендувати як гарного спеціаліста
Звернулася в "ОН Клиник" до лікаря Гаркавенко Лідія Миколаївна з приводу біль в животику, рвота, запор. На прийомі лікар проявила тактичний підхід до дитини, що дало змогу провести первинний огляд, зрозуміти суть проблеми. Лікар назначила дообстеження, залишила рекомендації щодо дієти та попереднє лікування. Прийомом задоволені. Будемо звертатися та рекомендувати лікаря та "ОН Клінік".
Руслана
Ми звернулися в "Он клінік" до лікаря функціональноъ діагностики Овдієнко О.Д. для проходження ЕЕГ діагностика була проведена профессіонально, лікар уважно провів збір анамезу, відповів на питання, які цікавили. Лікар повністю відповідає рівню Вашої клініки, надалі буду рекомендувати ваші послуги.
Звернулися для проходження вакцинації оглянула педіатр Чвертка О.О. Лікар була уважна на прийомі, відповіла на питання та надала рекомендації, що до догляду за дитиною. Приємна в спілкуванні уважна і ввічлива, обережна до дитини. При необхідності звернемось до Ольги Олександрівни та порекомендуємо знайомим, як уважного педіатра.
Обратилась в ОН Клиник к дерматологу Христофору Василию Алексеевичу с высыпаниями на лице. Доктор тщательно провёл сбор анамнеза, дал чёткие ответы на интересующие нас вопросы, дал пояснение причины болезни. Дал рекомендации лечения, назначил медикаментозное лечение. Приёмом доктора, как специалиста, остались довольны. Буду рекомендовать эту клинику и детского специалиста Василия алексеевича.
Тетяна
Звернулися в On клінік до лікаря ортопеда с профілактичним оглядом. Лікар на прийомі провела огляд та бесіду, щодо стана здоров'я. Лікар Олексюк Р.Д. важається нашим провідним лікарем. Прийом задоволені.
Дмитрий
Обратилась в он-клиник к педиатру Чвертка О.А. с цедбю планового осмотра перед школой. Врач провёл приём очень профессионально и вежливо. Дала рекомендации по текущему состоянию ребёнка

Лікарі клініки ОН Клінік (ON Clinic), дитяче відділення у Полтаві

• Гінеколог
  • Діагност
  • Педіатр
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,7
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
7,3
Полтава вул. Соборності, 60 А
Центр Медико-Санітарної Допомоги — цеспеціалізований медичний центр, що надає комплексі послуги діагностики та лікуванні захворювань загального спектра. На території клініки працюють кваліфікованілікарі. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.
Полтава м. Лохвиця, вул. Незалежності 4
Лабораторія Нова діагностика в Лохвиці — це сучасний центр з оновленими аналізаторами та реактивами. Клініка відкриває свої двері для пацієнтів будь-якого віку. На території лабораторії працюють кваліфіковані фахівці, які знайдуть підхід до кожного пацієнта. Регулярне проходження курсів підвищення кваліфікації дозволяє впроваджувати на практиці нові стандарти та технології. Клініка вважається найбільш передовою на території України, що пов'язано з розширеним спектром послуг, що надаються та сучасним технічним оснащенням.
Пн — Пт: 08:00-14:00