Веромед (VeroMed), медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

На сьогоднішній день для Вас функціонують наступні напрямки медицини:

• флебологія;
  • гастроентерологія;
  • дієтологія;
  • сексологія;
  • УЗ-діагностика.

Комплексний підхід – це основний принцип в роботі центру.

Тому, що найкращий результат при лікуванні багатьох захворювань може дати лише спільна робота лікарів різних спеціальностей.

МЦ «VeroMed» забезпечує:

• безпеку лікування та проведених процедур;
  • тільки необхідні для кожного конкретного випадку діагностичні та лікувальні призначення;
  • повну конфіденційність в будь-яких питаннях.

В медичному центрі “VeroMed” проводять:

• ультразвукову діагностику судин та лазерне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок;
  • склеротерапію судинних “зірочок” на ногах, лікування трофічних виразок;
  • заміри та підбір компресійного трикотажу (лікувального та профілактичного) провідних фірм Європи;
  • трансплантацію волосся методом FUE; пересадку волосся в зону бороди та брів;
  • реконструкція волосся, лікування шкіри голови, плазмо- та мезотерапію;
  • безопераційне лікування геморою, лігування латексними кільцями;
  • лікування запальних та онкологічних захворювань товстої кишки і аноректальної зони;
  • дерматоскопію, кріодеструкцію, кріомасаж обличчя, діатермокоагуляцію;
  • діагностику родимок та раку шкіри, видалення новоутворів шкіри (папіломи, бородавки, невуси);
  • лікування сечокам’яної хвороби, еректильної дисфункції, варикоцеле, циститу;
  • лікування чоловічого безпліддя, нетримання сечі, простатиту;
  • забір крові та аналізи;
  • повний спектр косметологічних процедур, включаючи сучасні ін’єкційні методики;
  • біоревіталізацію, ботокс, пілінги, ELOS-епіляцію та ELOS-омолодження ;
  • профілактику, діагностику та лікування болів голови та спини, головокружіння та шуму, запаморочення, тривоги та депресії, безсоння;
  • діагностику, лікування та профілактику хвороб серця;
  • електрокардіограму та ехокардіограму серця;
  • мануальну терапію, Су-Джок терапію, грязетерапію, моксотерапію, вакуумну терапію, аурікотерапію;
  • загально-оздоровчий та лікувальний масаж, хиджаму , остеопатію;
  • навколосуглобові та внутрішньосуглобові ін'єкції;
  • накладання фіксуючої пов’язки та полімерного гіпсу, пункцію суглобу, кінезіотейпування;
  • лікування серонегативних спондилоартритів, системних захворювань, ревматоїдних атритів, синдрому Рейно, остеоартриту, остеопорозу, ревматизму;
  • УЗД-обстеження (щитоподібної та підшлункової залози, черевної порожнини і нирок, )та інші процедури.

МЦ високо цінує не лише Ваше здоров’я, але й Ваш час. Тому без будь-яких черг Ви можете пройти діагностику та лікування в центрі, попередньо записавшись на прийом.

Головна ціль – здоровий і задоволений пацієнт!

Медичний центр “VeroMed”— це обслуговування високого рівня і відповідальність за кожного пацієнта.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Веромед (VeroMed), медичний центр, вартість послуг:

• Ультразвукова діагностика (УЗД) сечового міхура + простати 500
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) артерій однієї ноги 400
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) артерій обох ніг 600
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограмма 550
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограмма + електрокардіограмма (ЕКГ 12-каналів) серця 700
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) органів малого тазу 650
  • Консультація гінеколога та огляд на гінекологічному кріслі 700
  • Консультація гінеколога без огляду 600
  • Повторна консультація гінеколога 500
  • Онлайн консультація гінеколога 400
  • Введення внутрішньоматкової спіралі (ВМС) з урахуванням вартості спіралі Джайдес 4 600
  • Введення внутрішньоматкової спіралі (ВМС) з урахуванням вартості спіралі Мірена 5 500
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (ВМС) 500
  • Комплекс заміни внутрішньоматкової спіралі (ВМС) з повним попереднім обстеженням (Консультація гінеколога та огляд на гінекологічному кріслі + Ультразвукова діагностика (УЗД) органів малого тазу (трансабдомінально чи трансвагінально)) 6 550
  • Кольпоскопія 400
  • Консультація кардіолога первинна 700
  • Консультація кардіолога повторна 500
  • Онлайн консультація кардіолога 400
  • Консультація кардіолога + ЕКГ (електрокардіографія) серця 750
  • Консультація кардіолога + ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограма 800
  • Консультація кардіолога + ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограма + ЕКГ (електрокардіографія) 1 100
  • Ботулінотерапія для жінок - ділянка міжбрів'я 3 500
  • Ботулінотерапія для жінок - лікування гіпергідрозу 10 000
  • Ботулінотерапія для чоловіків - ділянка міжбрів'я 4 000
  • Консультація спеціаліста з масажу 350
  • Лікувальний масаж : спина, верхні і нижні кінцівки 550
  • Лікувальний масаж : верхні і нижні кінцівки (плексит, бурсит, тендовагініт + точковий масаж Су-Джок) 500
  • Лімфодренажний масаж всього тіла 500
  • Хейлопластика (пластика губ) 26 000
  • Контурна геніопластика - методом ліпофілінгу (пластика підборіддя) 24 000
  • Підтяжка чола 45 000
  • Ще...
  • Консультація лікаря проктолога з оглядом (фізікальне обстеження, пальцеве обстеження прямої кишки, аноскопія) 700
  • Консультація проктолога без огляду 600
  • Повторна консультація проктолога 500
  • Онлайн консультація проктолога 400
  • Консультація проктолога з оглядом + ректороманоскопія 800
  • Видалення новоутворів перианальної ділянки (папіломи, кондиломи, бородавки) – 1 шт. 600
  • Лігування геморою І стадії латексними кільцями з веденням пацієнта до кінця курсу лікування 4 800
  • Лігування геморою ІІ стадії латексними кільцями з веденням пацієнта до кінця курсу лікування 8 000
  • Лігування геморою ІІІ стадії латексними кільцями з веденням пацієнта до кінця курсу лікування 9800 (1/3) 3 267
  • Консультація ревматолога первинна 700
  • Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) двох ніг 900
  • Повторна консультація з доплерографією (УЗД) вен однієї ноги 500
  • Повторна консультація з доплерографією (УЗД) вен двох ніг 700
  • Склеротерапія ретикулярних вен та телеангіоектазій однієї ноги 10 000
  • Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) великої підшкірної вени та склеротерапія приток однієї ноги 19 000
  • Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) малої підшкірної вени та склеротерапія приток однієї ноги 19 000
  • Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) великої та малої підшкірної вени та склеротерапія приток однієї ноги 21 000
  • Доколювання Етоксисклеролом 600
  • Онлайн консультація ендокринолога 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Мацях Ольга
Гарна клініка,приємний персонал,особлива подяка лікарю флебологу ,Смілка Ігорю Степановичу ,за професіоналізм
Данилів Ірина Зиновіївна
Все чудово
Марі
Рекомендую!!!!
Микола
Мені допоміг. Дякую.
Анастасія
Юрій Альбертович ,це не просто лікар,це хороший порадник ,і прекрасна добродушна людина,декілька місяців тому попала до нього і неймовірно щаслива ,тому шо він постава мене на ноги,дав мені надію на повноцінне життя без операцій ,ми добре стартанули і я вже бачу зміни ,я вперше за 4 роки можу пройти 10тис кроків. В день,а ще одягнула підбори,для мене це неймовірне щастя ,мене все викидали лікарі казали лише операція ,а Юрій Альбертович взявся і впевнена ми зможемо все здолати ,шлях не легкий ,я важкий пацієнт але я піду !! Дякую Богу і клініці за такого лікаря !!! Обожнюю вас!ви найкращий !!! Дякую що мотивуєте!
Моя бабуся мала проблеми з руками, багатьом відома хвороба Рейно, або як її ще називають синдром Рейно. Натрапила на відео ревматолога в фейсбуці, що у Веромеді лікують дане захворювання. Відвезла у цей медичний заклад бабусю. Цуркан Роксоляна Євгенівна - дуже досвідчений лікар. дуже акуратно і детальна оглянула бабусі руки, розпитала щодо симптом, призначила відповідне лікування. І вона вилікувала бабусі хворобу!!!)) Я максимально задоволена, як лікарем, так і загалом клінікою.))) Чисто, приємна атмосфера, жодних черг, пропонують навіть каву або чай)))) Дякую! Всім рекомендую)))
Софія
Найкращий кардіолог евер, допомогла моїй бабулі у лікуванні захворювання серця
Оля
Дуже добре відноситься персонал до пацієнтів. Почуваюсь комфортно. Прихожу із задоволенням .Дякую.
Марія
Найкращий ревматолог у Львові. Дякую Вам Роксоляна Євгенівна.
Катерина
Мислович О.Ю. ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ! Той, хто вилікував мене від виразки, яка не гоїлась більше року! Нарешті я можу спокійно гуляти по вулиці, і мене не болять ноги.. Адміністратори у Веромеді, як добрі феї, які з любов’ю та турботою відносяться до кожного пацієнта, не залежно від віку чи статі. Найкраща клініка у Львові Професіонали!
Галинв
Клініка на вищому рівні!! Найкращі спеціалісти у місті, привітний персонал! Уклінна подяка флебологу Смілці Ігору Степановичу!!! Лікар з великої букви!Я надзвичайно задоволена результатом його роботи!!
Володимир
Привітний персонал, чудові фахівці, доступні у порівнянні з іншими профільними установами ціни. Дякую керівникові за добре налагоджену колективну роботу!
Вася
Приємно вражений ввічливістю персоналу, який працює в даній клініці. Впевнено можу сказати, що це професіонали своєї справи які безумовно знаходяться на своєму місці! Також дуже здивовувала чистота. Тут насправді стараються створити комфортні умови для кожного. Персональний підхід та простота в спілкуванні. Без зайвих слів. Рекомендую!
Тетяна
Більш кваліфікованого невропатолога годі і шукати! Однозначно раджу усім!
Жанна
Прекрасний спеціаліст)
Недавно робтла операцію. Дуже задоволеня. Ноги більше не болять. Дякую
Леся
Рекомендую всім релакс-масаж від Альберотовича. Це космос.
Оля
Персонал приємний.Була на прийомі у лікаря Кусмина Юліани Євгенівної дуже хороший спеціаліст кваліфікований у своїй справі ,все чітко розкаже . Дякую Вам !
Марія
Дякую Вам Наталя Ришардівна за професіоналізм та допомогу!
Саме цей спеціаліст творить чуда!!!Швидко, фахово, без зайвих речей!!! Просто, якісно, точно, конкретно!!! Бачить проблему наскрізь і відразу!! Не зашпіговує таблетками!!! Звісно для тих, хто хоче себе жаліти, то не підходить, а для тих, хто хоче бути здоровим - то просто знахідка!!! Рекомендую саме цього спеціаліста!!! 100 з 10!!! Це лікар від Бога!!! У п. Мар'яни лікувалася молодша донька, коли їй було10 років, то лікар відразу визначила причину, а ми пів світу обійшли.... І стільки часу стратили. Мою проблему теж виявлено і вирішено! Старша донька попала до лікарів, що надіагностували таке, що складно уявити (інше місто). І тут все визначено, знайдено лікування!! Дитина одужує! П. Мар'яні довіряю повністю себе і найдорожчих!!!! І ражу всім!!! Дякую лікарю!!!
Наталя
Робила УЗД вен на ногах. Задоволена . Лікар ретельно обстежив,відразу усе що бачить розповів,при потребі назначає лікування(мені це не знадобилось(happy)).Обстежував ввічливий,приємний хірург- флеболог Смілка Ігор Степанович.Дякую вам Vero Med за гарних лікарів !Рекомендую!
Іван
Величезне дякую за професійну допомогу лікарю Кусмина Юліана Євгенівна. Консультація, діагноз і подальша інформативна допомога на високому рівні. Дякую Вам! Веромед для мене ТОП!
Недавно робила операцію ,спеціалісти чудові ,дуже хороший персонал на високому рівні, самопочуття після операції відмінне, дуже задоволена!!!
Марія
Мала необхідність потрапити на консультацію до лікаря трихолога Мар'яни Орестівни, і хочу залишити позитивний відгук! Компетентний спеціаліст, така відчайдушна! Одразу видно, що хоче допомогти, вміє вислухати та дає зрозумілі рекомендації! Жаль, що не потрапила, ще з самого початку як почало випадати волосся, так би була більша ймовірність його вберегти!!!
Наталя
Серед великої кількості прочитаної інформації в неті, обрала суто клініку 'Веромед'. Враження про персонал, працівників ресепшну - лише найкращі!!!!!! А саме головне: висококваліфікаціні лікарі.....Раджу.
Олена
Ходжу на масаж вже тривалий час.Дякую за кваліфіковану допомогу,завжди все згідно запису.
Олеся
Мар’яна Верещак - це лікар який безумовно займає найвищий щабель професіоналізму!!! Мар’яна допомагає в будь якій ситуації і знає не тільки свою спеціалізацію. Вона лікує наших рідних , наших пацієнтів і ми щиро вдячні за людяність і готовність допомогти! Ми дуже щасливі , що маємо можливість з Вами співпрацювати! Ви найкраща❤️❤️❤️
Щира подяка і велика повага лікарю-флебологу Смілці Ігору Степановичу.Ваші руки творять дива! Дякую! А також працівникам рецепції за доброзичливе ставлення та увагу до пацієнтів клініки. З повагою Тесля Галина Романівна.
Катерина
Рекомендую спробувати всім лімфодренажнипй масаж
Настя
Якщо у вас проблеми з венами - звернутьтся у веромед! Тут допоможуть вирішити!) Мислович і Смілка найкращі!
Рекомендую Кусмину Юліану Євгенівну, висококваліфікований лікар та хороша людина. Медичний центр має зручне розташування, пртвітний персонал та релаксуюча атмосфера. Рекомендую 5+
Орест
Прекрасна клініка, коллектив професіоналів. Рекомендую. Лікарі порядні, уважні до паціентів. Приємний і ввічливий адміністратор!
Медичний центр “VeroMed”- це обслуговування високого рівня і відповідальність за кожного пацієнта. Дуже вдячна за лікування варікозного розширення вен ніг та професійні консультації - Хірурга флеболога Смілка Ігоря Степановича. Дуже задоволена результатом, дякую за турботу та професіоналізм. Успіхів ВАМ та натхнення!
Ілля
Дуже дякую медичному центру 'Веромед' за швидку і якісну допомогу. Дуже привітній персонал, високопрофесійні лікарі. Враження після закладу найкращі. Рекомендую всім.
Чудовий лікар,рекомендую
Хотіла б відзначити лікаря Мисловича Олега, дійсно професіонал своєї справи, дійсно гарно проконсультував та надав потрібну допомогу. Також ходила подружка, розповідала що все задовільнило, тому й порадила звернутись в Веромед.
Тоня
Клініка люкс.Персонал люкс Окрема подяка флебологу - Мислович Олегу Юрієвичу.Професіонал з 'великої літери'. Раджу звертатись в цю клініку!
Рома
Дуже дякую трансплантологу волосся Мислович Мар’яні Орестівні за новий образ! Дуже задоволений! Всім рекомендую)))
Олександра
Усе на вищому рівні та кваліфіковані спеціалісти.
Марія
Відвідую клініку не вперше і не востаннє.Дуде привітний персонал,дівчатка готові завжди помогти,підказати,лікар Мислович Мар'яна Орестівна лікує мене вдруге і я дуже задоволена!!всім рекомендую клініку 'Веромед',тут вам допоможуть здолати недугу!
Петро
Робили УЗД щитовитки. Все провели швидко і якісно. Задоволений на всі 100%. Сервіс в декілька разів кращий ніж в державних клініках!
Олена
Ендокринолог - Данилевич Наталія Ришардівна - краща з лікарів, у яких я була. Рекомендую усім, у кого є проблеми з ендокринною системою чи паталогії, пов’язані з гормональним збоєм.
Леся
Дуже толковий лікар! Рекомендую!
Таня
Робила узд вен ніг у Мисловича, дуже задоволена. Дякую.
Петро
При варикозі звертайтесь у веросмед до Смілки - лікує швидко і якісно
Ілона
Віра Олександрівна чудовий лікар і прекрасний фахівець у своїй справі! У мене були головокружіння і високий тиск і різні лікарі довго не могли мені поставити правильний діагноз, а Віра Олександрівна змогла. Дякуючи їй, я вже не маю проблем з тиском і головокружіннями. Щопівроку проходжу у неї комплексний курс лікування. Вона дуже сучасний лікар, завжди в курсі новинок в неврології і не тільки. Дуже їй вдячна!!!
Михайло
Привітний медперсонал, чистота. Прийнятні ціни. Був на прийомі у Кусмини Юліани Євгенівни. Хороший кваліфікований спеціаліст.
Мирослава
Доброго дня, хочу подякувати Смілка Ігорю Степановичу за допомогу . Хороший лікар, професіонал своєї справи, а також спасибі персоналу який працює у Веромеді , дівчата привітні все дуже сподобалось,
Оля
Найкращий лікар у сфері флебології!
Мар`яна
Лікар від Бога! Рекомендую Смілку Ігоря Степановича та медичний центр веромед
Остап
Довго боліли ноги, пішов у вкеромед до Ігоря Степановича - зробив доктор узд ніг, через тиждень операцію і я більше не мучаюсь від нічних корчів і набряків ніг.
Вікторія
Привітні адміністратори, хороший лікар, який все дуже гарно пояснив. Приміщення охайне та тепле. Буду в майбутньому рекомендувати цей медичний центр. Дякую!
Рекомендую!
Класний спеціаліст, рекомендую
Таня
Була на прийомі в трихолога Мислович Мар'яни. Вона дуже делікатно провела огляд, порадила оптимальний догляд. Відразу було видно що професіонал. Взагалі весь персонал дуже ввічливий. Не відчувалось ставлення 'Не мій клієнт - не моя морока'. Без різниці до кого я на прийом записана, всі були раді мене бачити. Це дуже приємно! Адміністратор дуже уважна. Ще потішила відсутність черг!
Вікторія
Хочу поділитися позитивними враженнями про персонал клініки та лікарку Кусмину Юліану. Потрапила з гострим запаленням лімфовузлів, лікарка випитувала найдрібніші нюанси, щоб підібрати лікування. Шлунок складно переносив антибіотики, навіть з пребіотиками, тому в один момент отримала отравлення, і персонал домовився з лікаркою, щоб вона приїхала у свій вихідний мене оглянути та підібрати ще додатково лікування для шлунку, я була надзвичайно приємно вражена та вдячна.  Дякую за настільки індивідуальний підхід та те, що готові допомогти в будь-які моменти. Тут той випадок, коли лікар та персонал справді любить свою справу)
Степан
Дякую Вам ВІРО ОЛЕКСАНДРІВНО за допомогу!!
Марта
Чудовий лікар, рекомендую! Дякую))
Олена
Читала багат о відгуків про Мисловича Олега, бо мала проблеми з варикозом. Приїхала з Києва до Львова, щоб зробити операцію. Все пройшло дуже швидко і безболісно. Вважаю даний медичний центрі і данорго лікаря найкращими. Рекомендую всім близьким і тим, хто це читає. Не пожалієте
Руслан
Дуже вдячний лікару флебологу Мисловичу Олегу Юрійовичу за високий професіоналізм у своїй справі, чудове відношення до пацієнта і відмінній роботі!
Олександра
Лікар від Бога, кваліфікований спеціаліст. Рекомендую!
Олеся
Дякую Богу, за те, що попала у руки такого хорошого лікаря - Смілки Ігоря Степановича. Мудрий, врівноважений, толковий, розумний.
Світлана
Дякую колективу МЦ Веромед, за професіоналізм, розуміння, і душевну, родинну атмосферу) Зокрема хочу подякувати ще і кардіологу Савчак О. Р. Лікар від Бога!
Олена
Була на прийомі у Кусминої Юліани Євгенівни - надзвичайно сподобалось відношення лікаря. Огляд пойшов безболісно та швидко . Лікарка все грамотно пояснила , призначила лікування.Всім раджу звертатись з своїми делікатними проблемами - сучасні методи дійсно безболісні . Дякую клініці !
Чудова клініка з дуже хорошим персоналом. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Лікарі-професіонали, гарна атмосфера, високий рівень обслуговування. Рекомендую!
Віталій
Робив пересадку волосся тут, тепер як нова копійка
Віталік
Мислович Мар’яна - найкращий трансплантолог волосся у Львові! Перевірив на собі особисто) Якщо вагаєтесь, чи робити пересадку волосся, то женіть всі сумніви геть і сміливо записуйтесь на процедуру!)
Толковий спеціаліст. Рекомендую.
Остап
Робив ЕКГ та ЕХО у ВероМеді. Оля Романівна призначила хороше лікування, тому тепер я здоровий, дякую!
Володимир
Дуже дякую лікарці Юліані за вирішення делікатної проблеми, за професійний прийом, консультацію та навіть маленький урок анатомії Заспокоїли, призначили якісне лікування і проблема зникла.
Юрій
Люблю веромед, дуже крута атмосфера в клініці. Всі удже привітні, пропонують каву та чай. ЛіКАРІ справжні професіонали! Дякую Мисловичу О Ю за здорові ноги!
Хороший, сучасний спеціаліст!
Олеан
Лікар від Бога!! Дякую вам Олег Юрійович
Тарас
Рекомендую! Якщо є проблеми з варикозом - то до Олега Юрійовича
Роман
Мав певні проблеми по проктології, звернувся в Веромед - дуже швидко, а головне правильно визначили проблему та назначили лікування. Також хотів би відмітити вічливого адміністратора, дякую, звернусь ще обов'язково, якщо проблема знову з'явиться.
Христина
Лікар безподібна і талановита. Якісно ставить діагнози і призначає лікування. Рекомендую
Богданна
Чудовий лікар рекомендую
Назар
Звернувся у ВероМед по питанню трансплантації волосся. Проконсультувався з трихологом, отримав вичерпну інформацію, зважився на пересадку методом FUE. Операція пройшла успішно, було пересаджено 2000 графтів. Приємно вражений професійністю лікаря трихолога Мар’яни Орестівни Мислович і колективу її асистенток. Через чотири місяці спостерігаю значне збільшення волосяного покриву на голові, планую наступний етап тпрансплантації.
Ірина
Прекрасний фахівець, знаючий і ефективний лікар. Побільше б таких спеціалістів. Чудова людина і професіонал у своїй справі!!! Підбирає індивідуальні методи та методики лікування кожного пацієнта у відповідності до його проблеми.Дуже задоволена і всім рекомендую при потребі зветратись саме # Mariana Vereshchak
Ілля
Найкраща клініка у Львові! Найкращі спеціалісти! Якщо лікувати варикоз, то у Веромед! Дякую Олег Юрійовичч)
Хороша лікарка! Рекомендую)
Назар
Вже двічі вирішили мою проблему. Професійно! Рекомендую!!!
Савіна Тетяна
31 травня '21р.
Дуже дякую лікарю та персоналу клініки!Доктор Мислович Олег , надзвичайно уважний , ввічливий та компетентний. Дівчатка на рецепції привітливі та милі . В клініці приємна атмосфера! Веромед раджу як професіоналів!
Васюник Оксана
11 травня '21р.
В клініці Веромед приємно і затишно.Дякую Мислович Мар'яні за її гарне відношення і професіоналізм.Рекомендую.
Юрій
Дуже дякую Мисловичу Олегу Юрійовичу за чудову виконану роботу.Ноги не болять ,варикозу нема.ДЯКУЮ Вам
Орест
Найкраща клініка у Львові! Провідні спеціалісти! Сучасне обладнання! Привітні і ввічливі адміністратори! Окремо хочу подякувати Мисловичу О.Ю.! Найкращий флеболог! Щиро рекомендую всім!
Романа
Вітання! Робила в медичному центрі VeroMed ЕВЛК однієї ноги . Робив Смілка Ігор Степанович ,дуже відповідальний і знаючий свою справу спеціаліст . Результатом задоволена . Рекомендую!
Мудрик Мирослава
Дякую хірургу-флебологу Смілці Ігорю Степановичу за успішне лікування варикозного розширення вен. Обслуговування професійне і якісне. Рекомендую!
Мар'яна
Була у Мисловича Олега Юрійовича. Дуже толковий лікар! Рекомедую. В клініці чисто, адміністратори дуже привітні і ввічливі!
Мар'яна
Чудовий сервіс! Прекрасний спеціаліст Мислович О.Ю.! Дівчата на рецепшені дуже привітні і ввічливі. В цьому медичному закладі дуже чисто і дуже приємна атмосфера. Наче зайшла до друзів на каву, а не на прийом до лікаря! Рекомендую!
Мар'яна
Дякую клініці за відмінний сервіз, а лікареві Мисловичу О.Ю. за його професіоналізм!
Мар'яна
Один з кращих лікарів, в якого я була! Олег Юрійович, щиро дякую вам за ваш професіоналізм!
Олена
Одна з кращик приватних клінік у Львові, рекомендую.
Христина
Доброго вечора! Відвідувала дерматолога Мислович М.О. у Вашій клініці. Видаляла бородавки. Дуже кваліфікований спеціаліст і хороша людина. Щиро дякую за Вашу працю!!!!!
Ігор
Дуже хороший персонал
Оля
Доброго дня. Відвідувала в даній клініці дерматолога. Приємно вражена відношенням до клієнта.Обслуговування професійне і якісне. Дуже привітні двоє дівчаток на рецепції. Рекомендую!
Доброго дня. Видаляла бородавку у лікаря Мислович М. О., неймовірно задоволена якісним обслуговуванням. Дуже приємний персонал і лікарі. Рекомендую!
Галина Михайлівна
23 квітня '19р.
Хороші спеціалісти, добре знають свою справу. Мануальний терапевт Юрій Альбертович дуже професійно робить остеопатію. Мені дуже доаомогло,працює за своєю методикою. А ще сподобався точковий масаж,супер,розслабляє гарно ,почуваєшся новою людиною. Дякую вам велике, молодці ,уся команда.
22 квітня '19р.
Була шокована безвідповідальністю і халатним відношенням до клієнтів. Записувалась практично за тиждень на дерматоскопію, в день прийому подзвонили і повідомили, що лікар не прийме. Як таке взагалі можливо в приватному центрі за годину до призначеного часу! Категорично не рекомендую!
Наталія
До Олега Юрійовича я потрапила на прийом попередньо записавшись. Він провів огляд моїх ніг, з варикозно розширеними венами і вирішив провести операцію. Все пройшло чудово і закінчилося також добре. Рани загоїлися швидко. Ще деякий час я носила компресійну білизну. Зникли відчуття важкості в ногах, вони не набрякають і не болять.
Оля
Дякую лікарям за гарну роботу і уважне ставлення.Я Вас не забуду і буду всім рекомендувати
Настя
Я дуже вдячна цьому мікарю за її допомогу. Вона швидко і безболісно вирішила питання моєї голови. Тепер я можу не боятися зауважень оточуючих стосовно моєї лупи. Мар'яна Орестівна допомогда мені , показала і росказала як я маю доглядати за шкірою голови.Ще раз вам дякую!
Хочется от души поблагодарить моего лечащего врача-невролога Мар'яну Николаевну за то, что она выявила причину моих бед и спасла меня комплексным лечением. Полностью прошло онемение руки, нигде ничего не болит и не беспокоит, наконец-то.Спасибо
Павло
Лікар трихолог Мислович Мар'яна Орестіана відома в нашому місті ,як лікар , який дійсно може позбавити тебе такої хвороби як лупа. Дійсно хвороба не лише псує твій зовнішній вигляд , а й шкодить твоєму здоров'ю. І про це треба памятати завжди .Вона з усією професійною відповідальністю підійшла до питання. Обстежила шкіру голови, зробила пару тестів, назначила додаткове обстеження та лікування.Тепер я сміло можу носити чорні речі.
Після моєї третьої вагітності на стегнаг з'явилася судинна сітка, яка ніби повністю обплітала мою ногу. Звернулася за консультацією до Олега Юрійовича Мисловича.Він у своїй практиці застосовує сучасні методи та нові ефективні препарати. Дуже якісно виправив цей дефект судин. Дякую йому безмежно!
Надя
Ігор Степанович – добрий лікар. У нього проходила лікування моя мати. Він завжди знає як підбадьорити пацієнта. Знає багато способів лікування і завжди підбирає індивідуальну схему терапії. Лікар класний!
Катерина
Проходила лікування у Ігоря Степановича. Усе сподобалось. Перед операцією ми з ним зустрілись та обсудили усі нюанси. Лікар знає як заспокоїти людину. Операція пройшла добре, зараз я повноцінна здорова людина.
Огромная благодарность Верещак Мар’яне Николаевне за мое скорейшее выздоровление. Я мучилась болями в области шеи, а она назначила лечение, которое полностью избавило меня от этой проблемы. Всем рекомендую.
Любов
Щиро дякую всім лікарям за мої гарні ніжки,а особливо Мислович О.Ю.Персонал чуйний,уважний і саме головне дійсно професіонали.Тепер не стидно буде вийти літом на пляж.Дякую
Катерина
Самі професійні спеціалісти , найкращі лікарі та найчуйніші люди!!! Дуже задоволена результатом після операцї! Щиро Вам дякую!!!
Прекрасні лікарі! Всім рекомендую! Найбільше( крім результату лікування) сподобалось відношення лікаря і персоналу. Дякую Вам! Всім тепер рекомендую
Олексій
Щиро дякую персоналу за гарне ставлення.А флебологам за мої гарні ноги

Лікарі клініки Веромед (VeroMed), медичний центр

• Флеболог
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30