Сторінка 2. Клініки в Києві (метро Печерська)

Знайдено 66 клінік

Тетяна Подворна
Звернулась до Адамчука Олега Анатолійовича з приводу гнійної трофічної виразки у літньої нетранспортабельної пацієнтки. Лікар виїхав додому. Був дуже уважним, одразу викликав довіру, врахував всі побажання пацієнтки. Надав професійну допомогу, дав дуже корисні подальші поради. Коли виникали питання надалі, консультував по телефону. Ми дуже вдячні Олегу Анатолійовичу за його людяність та професіоналізм! Страшенно радує, що в Україні, поруч з нами є такі лікарі!
Маргарита
Насчёт проблем кожы абы куда не пойдешь, но тут я уверена в хорошем результате.
Богдана
Дуже задоволена роботою свого косметолга який працює у " Центрі омоложення" на на Німанській, 6. А. Завжди гарний резкльтат за розумну ціну.
Юлія
Уже навіть не пам'таю як довго користуюся послугами " Центру омоложення". Але завжди впевнена у відмінному результаці та якості наданих послуг. Рекомендую усім подругам.
Київ вул. Верхня, 5
м.Зверинецкая 16 5 м.Печерская 17 7 м.Лыбедская 31 10
Приватний кабінет доктора Адамчука О.А. спеціалізується в області хірургії, неврології, вертебрології, дерматології. Прийом веде лікар вищої категорії кваліфікації.
  • Консультація хірурга 500
  • Розтин гнійних утворень (абсцес, фурункул, карбункул) от 400
  • Операція з приводу врослого нігтя (без зняття нігтьової пластинки з пластикою валика) 700
  • Операції з приводу новоутворень підшкірно-жирової клітковини, шкіри (атероми, ліпоми, невуси, папіломи, гігроми) от 500
  • Паравертебрально (невральна) блокада 200
7,4
Київ б-р Лесі Українки, 26-А , Печерський
м.Печерская 1 1 м.Зверинецкая
Центр Омолодження використовує нові технології в омолодження і корекції фігури. Ви можете бути впевнені в професіоналізмі і кваліфікації лікарів і наших методик. Ми працюємо на результат і підходимо комплексно до омолодження і корекції фігури, піклуючись про збереження здоров'я і молодості.
  • Ін'єкції ботулотоксину. кролячі зморшки от 1 900
  • Ін'єкції ботулотоксину. підборіддя от 1 900
  • Ін'єкції ботулотоксину. Ясенна посмішка от 1 900
  • Ін'єкції ботулотоксину. кисетні зморшки от 1 900
  • Мезотерапія. Повіки-біоревітализація: темні кола, «мішки» під очима от 900
7,4
Київ б-р Лесі Українки, 21 (пов. 5, оф. 17)
м.Печерская 4 5
Кабінет психолога Сухорукової Анастасії надає всебічну психологічну допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій. Прийом веде практикуючий психолог з медичною освітою. Анастасія Андріївна працює в методі транзактного аналізу.
  • Перша індивідуальна консультація психолога 1 500
  • Послуги менторства (коучинг) 2 000
Працює з
Пн: 10:00-17:00 Вт: 10:00-20:00 Ср: 10:00-17:00 Чт: 10:00-20:00 Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
Київ вул. Болсуновських, 13-15
м.Зверинецкая 10 2 м.Печерская 22 4
Клініка естетичної медицини та пластичної хірургії "Vidnova" в Києві пропонує консультації досвідчених фахівців в області краси. Прийом ведуть спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії.
Київ бул. Марії Приймаченко, 6
м.Зверинецкая 13 5 м.Печерская 14 4 м.Лыбедская 22 8
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Марії Приймаченко — один з численних філій крупної мережі лабораторій Меділабс, відкритої ще в 2013 році. Команда професіоналів надає кваліфіковані послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням точних результатів в максимально короткий термін. Ціновий діапазон на аналізи практично не відрізняється від вартості досліджень в державних закладах.
  • Мікробіологічне дослідження СЕЧІ (URIN SYSTEM PLUS) з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів (ЕКСПРЕС-МЕТОД) 550
  • Антитіла до мієлопероксидази (Anti MPO). Окрема пробірка!!! 1 240
  • Бакпосів сечі на мікрофлору. Автоматична ідентифікація бактерій до виду. Чутливість до антибіотиків ДДМ 435
  • Антитіла до мікросом печінки й нирок (Anti-LKM скринінг) 585
  • Бакпосів з вуха на мікрофлору. Автоматична ідентифікація бактерій до виду. Чутливість до антибіотиків ДДМ 435
Київ вул. Бастіонна 3/12
м.Зверинецкая м.Печерская
Академія вашого здоров'я на Бастіонній — це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, фахівці якого надають кваліфіковані послуги консультативного, діагностичного, терапевтичного профілю.
  • Масаж передміхурової залози 330
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-14:00
Київ бул. Лесі Українки 26 Б, оф. 645
м.Печерская м.Дворец Украина м.Лыбедская
Клініка хрономедицини Резонанс є сучасним центром, фахівці якого займаються вивченням впливу часового фактора у терапевтичній практиці. Його використання дає можливість підвищити ефективність лікарських препаратів у 1000 разів, при цьому не тільки запобігти появі побічних ефектів, а й значно знизити ризик розвитку ускладнень.
  • Лікування бронхіальної астми методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 1 800
  • Лікування хронічного обструктивного бронхіту та органів дихання методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 1 800
  • Дистанційне лікування хронічного обструктивного бронхіту та органів дихання методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 1 200
  • Лікування ішемічної хвороби серця методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 3 200
  • Дистанційне лікування ішемічної хвороби серця методом резонансної хронофітотерапії, 1 міс. 2 400
Київ вул. Князів Острозьких (Московська), 46/2
м.Печерская м.Кловская м.Арсенальная
  • Консервативна міомектомія 1супеню 15 000
  • Підбір мяких контактних лінз (без вартості лінз) 280
  • Розведення синехій крайньої плоті 1категорії 10 000
  • Консультація офтальмолога з повним діагностним обстеженням 1 090
  • Консервативна міомектомія 2супеню 16 000
6,7
Київ вул. Джона Маккейна, 38 Б (оф. 21)
м.Зверинецкая 6 4 м.Печерская 15 6 м.Лыбедская 23 10
Я спеціалізуюся на змінах в собі. Якщо у вас є щось чого ви хочете позбутися, поміняти або виробити нове, наприклад думки, емоції, звички, мислення, установки і т.д., то я можу надати вам способи як це зробити. Це не просто поговорити або вислухати, це конкретні методики для змін. Я працюю з безліччю різних проблем, щоб дізнатися чи працюю я з вашою - зв'яжіться зі мною. Детальніше все описано внизу сторінки.
6,7
Київ вул. Предславинська, 37 (пов. 5, каб. 509)
м.Дворец Украина 3 1 м.Лыбедская 13 5 м.Печерская 18 9
Кабінет сімейного лікаря Сіхарулідзе Е. Г. — це кваліфікована допомога при розвитку будь-якого захворювання. Спеціаліст приймає пацієнтів в індивідуальному порядку, надаючи їм планову допомогу. При виникненні екстрених випадків, доступний негайний прийом. Лікар завжди знаходиться в «поле зору» і може давати рекомендації та консультації по телефону.
  • Онлайн-консультація інфекціоніста 800
  • Онлайн-консультація інфекціоніста 800