Сіделковська Олена Михайлівна

Дерматовенеролог
Лікар першої категорії
Досвідчений лікар-дерматовенеролог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри (вугрової висипки -акне, шкірних виразок, алергічних дерматитів, псоріазу, екземи), надає консультаційні послуги. Веде амбулаторний прийом, проводить забір матеріалу при лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом (гонорея, трихомоніаз, гарднерельоз, хламідіоз, герпес та ін.)

Избавиться от угревой сыпи мне удалось лишь благодаря обращению к Елене Михайловне. Ее консультации и рекомендованный курс лечения на самом деле мне помогли. Хочу сказать огромное спасибо.

• 1998 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа», м. Київ;
  • 1999 р. – інтернатура по дерматовенерології на кафедрі НМУ ім. О. О. Богомольця, м. Київ.