Леськова Катерина Сергіївна

Гастроентеролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної системи. Консультує з питань правильного харчування та підбору дієти. Лікує гастрит, холецистит, дисбактеріоз кишечника, цироз печінки, гепатити та синдром подразненого кишечника.

Немає відгуків

• 2018 р. – Закінчила Одеський національний медичний університет за фахом лікувальну справу.
  • 2020 р. – Присвоєно звання лікаря-фахівця зі спеціальності "Внутрішні хвороби". Пройшла спеціалізацію у державній установі "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України".
  • 2020 р. – Присвоєно звання лікаря-фахівця зі спеціальності «Гастроентерологія».
Додаткова інформація
  • Регулярно бере участь у науково-практичних конференціях та підвищує свій професійний рівень знань.
  • Брала участь у конференціях:
  • 2021р. "Дні гастроентерології у Чернігові".
  • "COVID-19 та кислотозалежні захворювання".
  • Застосування ІПП у вагітних та дітей.
  • "Шести Трускавецькі читання".
  • «Коморбідний пацієнт за доби пандемії. Сучасні тенденції у світовій панкреатології. Коморбідність у панкреатології. Персоніфікована дієтологія».
  • "Запальні та функціональні захворювання кишечника".
  • 2022р. «Функціональні розлади органів травлення – домінуюча гастроентерологічна патологія у воєнний та воєнний час».
  • «ІІ-й Львівський весняний міжнародний саміт. Внутрішні захворювання: від глобальних перспектив до практичної реалізації у діагностиці та лікуванні. Профілактична медицина – запорука здоров'я нації».
  • "Дні нутриціології та дієтології в Одесі".
  • «Х ювілейна наукова сесія інституту гастроентерології. Нові технології в теоретичній та клінічній гастроентерології».
  • «Сучасні підходи до лікування неалкогольної жирової хвороби печінки та захворювань кишечника»