Видалення судинних зірочок на ногах в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Вікторія Ващенко
Леванчук Сергій Михайлович, приємно вражена, це саме той випадок, коли розумієш, що фахівці в нашій медицині є і це лікарі від Бога. Щиро вдячна за високий професійний рівень, чіткий, вірний діагноз і коректне лікування дали позитивний результат, який дав змогу уникнути операції. І що найбільш неймовірно в наш час це мінімум коштів і комфортне спілкування з лікарем. РЕКОМЕНДУЮ і сама буду звертатися в разі необхіднтсті. Міцного Вам здоров'я, Сергію Михайловичу і всіх благ
Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Надія
Розумію, що моя операція була не з простих - і в часі розтягнена, і тип комбінований, і складність не найнижча... Сергій Сергійович справився блискуче! Несу повне серце вдячності цій талановитій, небайдужій, порядній людині! Переконана, що флебологічну проблему будь-якого рівня цей фахівець вирішить. Здоров"я і сили Вам, Лікарю!
5,5
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Медичний центр лазерного лікування вен займається діагностикой та терапією судинних захворювань.
5,4
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.