МРТ-ЦЕНТР у Луцьку

Луцьк, вул. Привокзальна, 12
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

МРТ-ЦЕНТР у м. Луцьку наразі зачинений!

МРТ-ЦЕНТР у м. Луцьк — діагностичний центр, що надає пацієнтам великий перелік послуг в області інструментальної діагностики (магнітно-резонансної томографії).

В МРТ-ЦЕНТР проводяться дослідження:

• головного мозку;
  • орбіт та зорових нервів;
  • різних відділів хребта;
  • судин;
  • суглобів;
  • носових пазух;
  • гіпофізу;
  • органів малого тазу;
  • м'яких тканин.

У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. До однієї з головних переваг діяльності закладу відноситься проведення точних досліджень, які забезпечує обладнання Siemens Magnetom Symphony (1,5 T). МРТ відноситься до одних з найбезпечніших неінвазивних методів, при цьому не застосовуються радіоізотопні речовини, рентген та інші види опромінення. Отримати якісне зображення дозволяє дія магнітного поля та набір імпульсів, які проходять через досліджувану область організму. Знімки виконуються відповідно до протоколу сканування з дотриманням міжнародних медичних стандартів. За бажанням проводиться запис результатів дослідження на диск.

Магнітно-резонансна томографія — це ефективний метод діагностики, за допомогою якого можна обстежити суглоби, хребет, головний мозок, судини, тканини, внутрішні органи. Також за допомогою МРТ діагностуються різні запалення, новоутворення та ряд патологічних порушень.

МРТ-ЦЕНТР співпрацює в медичній сфері з клінікою AIRIS TEC SP.Z O.O., м. Вроцлав, Польща. Це дає можливість проводити обмін науково-технічною, медичною інформацією, обмін спеціалістами для взаємного вивчення досвіду.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

МРТ-ЦЕНТР у Луцьку, вартість послуг:

• МРТ головного мозку
  • МРТ головного мозку з контрастом
  • МРТ головного мозку з ангіографією
  • МРТ головного мозку з ангіографією з контрастом
  • МРТ пірамід скроневих кісток
  • МРТ пірамід скроневих кісток з контрастом
  • МРТ орбіт, зорових нервів
  • МРТ орбіт, зорових нервів з контрастом
  • МРТ додаткових пазух носа
  • МРТ додаткових пазух носа з контрастомм
  • МРТ гіпофізу
  • МРТ гіпофізу з контрастом
  • МРТ м’яких тканин шиї, язика
  • МРТ м’яких тканин шиї, язика з контрастом
  • МРТ шийного відділу хребта
  • МРТ шийного відділу хребта з контрастом
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ грудного відділу хребта з контрастом
  • МРТ поперекового відділу хребта
  • МРТ поперекового відділу хребта з контрастом
  • МРТ здухвинно-крижових зчленувань
  • МРТ здухвинно-крижових зчленувань з контрастом
  • МРТ шийного відділу хребта з ангіографією
  • МРТ шийного відділу хребта з ангіографією з контрастом
  • МРТ трьох відділів хребта
  • МРТ 2-х кульшових суглобів з контрастом
  • МРТ 2-х кульшових суглобів
  • МРТ плечового суглоба
  • МРТ плечового суглоба з контрастом
  • МРТ колінного суглоба
  • МРТ колінного суглоба з контрастом
  • МРТ гомілково-ступеневого суглобу
  • МРТ гомілково-ступеневого суглобу з контрастом
  • МРТ ліктьового суглобу
  • МРТ ліктьового суглобу з контрастом
  • МРТ кисті
  • МРТ кисті з контрастом
  • МРТ органів малого тазу (жіночий)
  • МРТ органів малого тазу (жіночий) з контрастом
  • МРТ органів малого тазу (чоловічий)
  • МРТ органів малого тазу (чоловічий) з контрастом
  • МРТ (комплексне) органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, наднирники) з контрастом
  • МРТ м’яких тканин гомілки
  • МРТ м’яких тканин гомілки з контрастом
  • МРТ м’які тканин стегна
  • МРТ м’які тканин стегна з контрастом
  • МРТ додаткового сегменту
  • Друк плівки
  • Дублікат знімку
  • Запис результатів обстеження на CD-диск (при виявленні патології)
  • МРТ трьох відділів хребта з контрастом

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
Обслуговування на вищому рівні, ціни на діагностику не завищені
29 травня '21р.
Знову була в цьому МРТ-Центрі,і знову дуже задоволена.Робили МРТ бабусі 79 років,вперше,на що вона сказала-Захотілось задрімати)))Результат чекали пів години,і він нам дуже допоміг,виявити хворобу.Дуже сподобалась людяність,вам не будуть радити непотрібне,щоб заробити,а навпаки,вислухають і підскажуть.Я бажаю вам всім міцного здоров'я.Дякую,тепер буду звертатись тільки до вас,і буду вас рекомендувати.
Стася
Лікар назначила зробити МРТ шийного відділу хребта. Вибрала цей центр. Не пожалкувала, тут чемні люди працюють, не просто проходьте-до побачення, а розпитали, уважно віднеслися. Дуже задоволена.
Наталія
Робила МРТ грудного відділу хребта .Дуже приємно здивувало,що зателефонувала і через годину приїхала робити обстеження .Надзвичайно ввічливий персонал ,перед процедурою уточнюють все ,результати з точним діагнозом віддають через годину після процедури.Дуже рада ,що нарешті в Луцьку можна зробити МРТ без черг і місяців чекань .Рекомендую !Щиро дякую !!
Марія
Робила в даному центрі МРТ м'яких тканин шиї. Порадував вічливий, уважний, привітний персонал, відношення до пацієнтів (не дивлячись, що це приватний прийом, зараз і в таких центрах хами є), все на висоті. Все уточнюють перед процедурою, а не після. Діагностика зроблено якісно, всі результати видані з конкретним, точним описом. Ціна відповідає якості. Дякую Вам.
Швидко,якісно,ввічливо
Ілона
В МРТ-ЦЕНТР Луцьк мені робили МРТ орбіт, зорових нервів. Діагностику зробили швидко і якісно. Завдяки детальним результатам лікарю вдалося призначити дієве лікування. Щиро дякую за допомогу.
Юлія
Дуже гарно прийняли, обстежили, за 30 хв видали результат. Не довелось стояти в чергах і пів дня чекати. Все сподобалось. Якісно, швидко, приємний персонал
Олег
Геннадій Валентинович - справжній професіонал, він легко знаходить спільну мову з дітьми, робить якісну і детальну діагностику.
МРТ м’яких тканин шиї та язика з контрастом мені робили в МРТ-Центрі в Луцьку. Я вдячна спеціалістам даного діагностичного центру за допомогу. Якщо вам необхідно зробити МРТ, звертайтеся без вагань.
Полина
Если вы ищите, где сделать качественный МРТ, рекомендую обратиться в МРТ-ЦЕНТР Луцк. Это единственное место в городе, где мне сделали качественную диагностику шейного отдела позвонка. Спасибо вам огромное за помощь.
Зверніть увагу на інші клініки:
5,7
Біхелсі — це клініка сімейної медицини широкого профілю. Для пацієнтів доступний розширений спектр медичних послуг. На території клініки приймають профільні фахівці різного рангу, які працюють з дорослими та дітьми. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.
Луцьк смт. Стара Вижівка вул. Незалежності, 52
Луцьк смт. Любешів, вул. Монастирська, 2