пакетна пропозиція

Полтава
Придбати
Полтава, пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий)
9,5

CHECK-UP чоловічий MEDIUM — 10047 грн замість 11500 грн

Прийоми лікарів

• Консультація сімейного лікаря
  • Консультація гастроентеролога
  • Первинний прийом лікаря-уролога
  • Консультація невролога

Аналізи

• Клінічний аналіз крові (ЗАК + лейкоформула)
  • Загальний аналіз сечі (ЗАС + мікроскопія осаду)
  • Мікроскопія секрету передміхурової залози
  • Антитіла сумарні до Helicobacter pylori (Хелікобактеріоз, IgA+M+G до Helicobacter pylori)
  • Пакет №42 "Печінкові проби (малий)" (АлАт, АсАт, ГГТ, альбумін, білірубіни, лужна фосфотаза)
  • ПЛР. Пакет №09.04."Урогенітальний (повний)" (якісне визначення, у/г зішкріб, 1. Gardnerella vaginalis 2. Mycoplasma genitalium 3. Ureaplasma spр (parv.+urea.) 4. Trichomonas vaginalis 5. Chlamydia trachomatis 6. Mycoplasma hominis 7. Neisseria gonorrhoeae 8. Candida albicans 9. CMV 10. HSV 1/2 типів 11. ВПЛ 16,18 типів)
  • Сумарні антитіла до сифілісу (антитіла IgG, IgM, IgA до Treponema pallidum, якісний тест)
  • Бактеріологічне дослідження мікрофлори з уретри (Бакпосів з АБГ у разі виявлення)
  • Пакет №10.03."Паразитарний" (IgG до Echinococcus granulosu, Trichinella spiralis, Opisthorchis falineus, Tocsocara canis, Ascaris lumbrikoides, АТ сумарні до Giardia lamblia
  • Тестостерон вільний (Т вільний)
  • Альбумін
  • Секс-зв'язуючий глобулін (ГСПГ, SHBG)
  • Дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-С, DHEA-s)
  • Тиреотропний гормон (ТТГ)
  • Трийодтиронин вільний (Т3 вільний)
  • Трийодтиронин загальний (Т3 загальний)
  • Вірус гепатиту В (поверхневий антиген вірусу гепатиту В, HBsAg, якісний тест)
  • Вірус гепатиту С (антитіла до вірусу гепатиту С, anti-HCV, якісний тест)
  • Сифилис
  • Антитіла до ВІЛ 1/2 (HIV 1/2)

Діагностика

• Електрокардіографія з розшифровкою
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
  • УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім'яні пухирці, сечовий міхур)
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
  • УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член, органи калитки)
  • УЗД щитовидної залози

CHECK-UP чоловічий MINIMUM — 7284 грн замість 8320 грн

Прийоми лікарів

• Консультація сімейного лікаря
  • Первинний прийом лікаря-уролога

Аналізи

• Клінічний аналіз крові (ЗАК + лейкоформула)
  • Загальний аналіз сечі (ЗАС + мікроскопія осаду)
  • Мікроскопія секрету передміхурової залози
  • Тестостерон вільний (Т вільний)
  • Альбумін
  • Секс-зв'язуючий глобулін (ГСПГ, SHBG)
  • Дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-С, DHEA-s)
  • Тиреотропний гормон (ТТГ)
  • Трийодтиронин вільний (Т3 вільний)
  • Трийодтиронин загальний (Т3 загальний)
  • Вірус гепатиту В (поверхневий антиген вірусу гепатиту В, HBsAg, якісний тест)
  • Вірус гепатиту С (антитіла до вірусу гепатиту С, anti-HCV, якісний тест)

Діагностика

• Електрокардіографія з розшифровкою
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
  • УЗД щитовидної залози

Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.