Кабінет дерматовенеролога Крупельницької Тетяни

5.0
Одеса, Французький бульвар, 52 (санаторій "Одеса", відділення косметології)
р.Приморський
  • Відгуки

Кабінет дерматовенеролога Крупельницької Тетяни, вартість послуг:

• Консультація дерматовенеролога 450

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка сімейної медицини "ІЛАЙФ" - ваш надійний партнер у забезпеченні сімейного здоров'я.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Кабінет (УЗД / УЗИ) ультразвукових досліджень - Хаджибейський район у місті Одеса (Малиновський), обладнання експертного класу (+ допплер, еластографія). О.І. Жарик (22 р. досвіду) - лікар УЗД вищої категорії. Надаємо послуги ультразвукового обстеження для дітей і дорослих. Профілактичне обстеження у доступній ціні запобігає проблемам. Висока якість послуг коштує недорого, за допомогою комплексного УЗД (для жінок / чоловіків) ще на ранній стадії виявляються відхилення.
Пн — Пт: 09:00-15:00
Пн — Пт: 09:00-18:00