Промивання носа в Житомирі (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Валерія
Хочу подякувати Годоровій Тетяні Федорівна вона чудовий лікар! Допомогла у вирішенні всіх проблем!
Олена
Доброго дня, була у дерматолога. Лікувала розацеа. Дуже все сподобалося, резьтат порадував. Персонал вічливий. Дякую велике
Лілія
Хочу подякувати Лікарю з великої літери мамологу,хірургу Годорову Теймуразу Суліковичу,анестезіологу Жданюк Анат.Вікторов.і тим людям хто допомагав робити мені операцію.Дівчатам медсестрам,все було на вищому рівні.Дякую Вам!
Маша
У Николайчук Елены Александровны наблюдаюсь уже давно, это мой первый и пока единственный гинеколог. Все проблемы в области гинекологии мне помогала решать она. Сейчас я беременная, консультируюсь конечно же у нее.
9,6
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук. Приймає лікар: Тимощук Олександр Олександрович