Баночный массаж в Одессе (Киевский район)

Возможно, вас интересуют врачи мануальные терапевты в Киевском районе
В полном восторге от лечения пчелами. Можно смело написать, что благодаря апитерапии восстановила ресурсы и оздоровился организм вцелом. Жду и надеюсь на продолжение сеансов апитерапии. Персонал квалифицированный, консвльтации врача В.А. просто бесценны. Удачи и процветания Вашим благим делам♡
Надежда П.
Дуже хороший фахівець! Подруга порадила мені звернутися саме до Олени Григорівни, так як вона вже перевірила знання цього спеціаліста на власному досвіді. І дійсно, фахівець хороший, в чому я змогла переконатися. Рекомендую Спеціаліста!
Ол.
Уже багато років хворію псоріазом. Постійно консультуюся у цього лікаря, і хочу сказати що лікар це, від Бога. Олена Григорівна завжди компетентно надає мені допомогу у період загострення моєї хвороби. Щиро вдячна їй за всі зусилля що вона приклала!
Марфа
Грамотний фахівець, та дуже доброзичлива людина. Постійно консультуюся у неї, і завжди впевнений у позитивному результаті лікування. Анна Іванівна просто чудовий фахівець, з дуже великим досвідом роботи. Спеціаліста однозначно рекомендую!

К сожалению,

по направлению "Баночный массаж" клиник в Одессе в Киевском районе на сайте likarni.com не найдено.

Вы можете выбрать другую подходящую клинику в Вашем городе

Найти клиникуВ районах города
5,4