Панель патогістологічних досліджень у Львові (Залізничний район)

Марта
Хочу подякувати пані Курсі Мар’яні за масаж, Ви точно робите свою справу !!!Перестала боліти спина після масажу і я хочу кричати на весь світ про цей масаж!!! Я дуже довго шукала масажиста саме з освітою фізичного реабілітолога, оскільки саме такі спеціалісти знають , як поставити «на ноги» та усунути біль саме без медикаментів і ти повернешся до життя як нормальна людина !!!! Мар’яна неймовірний професіонал і надзвичайно вічлива особистість , а її руки та знання творять дива !!!Перевірено…щиро дякую вам п. Мар’яно
Христина
Дуже хороші спеціалісти
СВІТЛАНА
Доброго дня! З великою вдячністю хочу подякувати чудовому лікарю клініки Medicaver Соловей Л.В та її колективу! Щиро дякую за Вашу невтомну працю, за Ваш професіоналізм, за Ваше добре серце, за розуміння кожного пацієнта! Ви наш Янгол- охоронець!
Христина
Все дуже і дуже добре!! Кращий лікар якого ми зустрічали!) Рекомендую всііім!))

На жаль,

за напрямком "Панель патогістологічних досліджень" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Залізничному районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
Medicover