Лікування фурункульозу у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Залізничному районі
2 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Зіштовхнувся із цією проблемою у 17 років. Підлітковий вік, прищі і так далі. Важко було психологічно через насмішки однокласників. До лікаря йти не хотів, тому мама лікувала мене самотужки. Вся дія була направлена лише на зовнішню сторону проблеми. Все продовжувало загострюватись: гноїтись, пекти. Змушений був піти до лікаря, бо терпіти було несила. Лікар сказав, що головне зараз вбити стафілокока, що сидів у мені. Саме він мене обдарував рясною висипкою. Пив антибіотики. На обличчі фурункули по-тихенько зійшли за допомогою призначеної маззі.
Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
  • Лікування фурункульозу
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00

Лікування фурункульозу в лікарнях в інших районах Львова

7,3
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій.
Працює з 09:00-19:00