Кріотерапія акне у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Залізничному районі

Ярослав
Мені вже 29 років, але акне не сходить з обличчя. Зробив переливання крові. Лікував довго рубці. Мій дерматолог порадив ще кріотерапію для закріплення результату. Пройшов 5 сеансів. Шкіра розгладжується та вирівнюється, що дуже потрібно мені при незначному рубцюванні. Боляче не було, відчував пощипування.
Дарія
Після пластичної операції жахливо набрякло обличчя. Лікар порадив кріотерапію. Пройшла декілька сеансів. Поступово набряки почали згасати. Покращився обмін крові у шкірі. А це було дуже важливо для мене на той момент. Так що процедура дійсно дієва! Допомагає не тільки у боротьбі з акне. Дякую лікарям за професіоналізм.
У дочки жирний тип шкіри через це обличчя вкрите акне та комедонами. Дерматолог порадив пройти кріотерапію. Скажемо відверто, терапія подіяла. Кількість шкіряного сала стала виділятися менше. Прищі підсушилися та засохли. Усі комедони забрали за допомогою ручної чистки.

На жаль,

за напрямком "Кріотерапія акне" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Залізничному районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
5,4