Фотоепіляція рук у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Залізничному районі
Послуга Ціна
Фотоепіляція рук 650
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Фотоепіляція рук 650
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00

Фотоепіляція рук в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Ксенія, 21 листопада '16р.

• Фотоепіляція рук 650
Працює з 08:00-22:00