Лікування холециститу у Львові (Шевченківський район) (відкриті по сб. клініки)

Сб
Софія
Чудова клініка та фахові лікарі.
Павло
Яринич Ю.В, лікар від бога. Дуже вдячний йому за фахове лікування.Оточуючий мед.персонал, чуйні,чудові люди.
Ших Олена
Так сталося, що потрібна була кваліфікована медична допомога, гострий флегмонозний калькульозний холецистит. Звернулася до Яринича Юрія Васильовича. Дуже вдячна йому за проведену операцію. Він дуже відповідальний, уважний до своїх пацієнтів хірург. Вміє підтримати, дати повірити, що все буде добре. Це має велике значення для настрою, особливо перед операцією. Досить приємний, чуйний, врівноважений при спілкуванні. Це Лікар високої кваліфікації, якому не страшно довірити своє здоров'я. Дуже вдячна Яриничу В.М., Бекеру О.Я., всьому медичному персоналу за надану вчасно допомогу, і ставлення до своїх пацієнтів. Коли є такі лікарі, є довіра до нашої медецини.
Наталя 29р
Хочу подякувати прекрасному лікарю, людині за його кваліфіковані вміння та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Недіючі дієти, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу. Мені порадили звернутись до Яринича Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію по зменшення шлунка. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Я очікувала що скину вагу, але не думала що це буде настільки швидко і комфортно. З кожним тиждем я бачила зміни!!! Всім в кого така ж проблема звертайтеся до Юрія Васильовича!!! Не пожалієте!) Ще раз Щиро дякую Юрію Васильовичу!!!!!

На жаль,

за напрямком "Лікування холециститу" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Шевченківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
8,2
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Львів вул. Личаківська, 26