Мікродермабразія у Львові (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Сб
доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Павло
Прийом проводив Матвіїв В.В Все пройшло комфортно, вчасно(враховуючи що була велика черга людей) і головне з бажаним результатом. В приймальні приємні дівчата які бігають і намагаються догодити всім пацієнтам і навіть по бажанню пригощають кавою) Рекомендую всім Свій прийом запам’ятаю на все життя Дякую
Чернишов І.М
Щиро вдячний Святославу Ігоровичу Бойко за професійний підхід до паціентів. Рекомендую цю клініку, тут працюють професіонали.Дякую вашому колективу.
Ірина
Досвідчені фахівці, прекрасно роблять УЗД, багато пояснюють та консультують. Задоволена.
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Мікродермбразія 650