Клініки урології у Львові (Личаківський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Валерія П
Лікарі привітні і кваліфіковані. Процедури проводять безболісно. Приміщення затишне -не прохідний двір; лише два лікаря і пацієнт, шо є дуже комфортним! Відвідувала напротязі півроку. Зараз все добре, лікування підібрано коректно. Дякую!
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Консультация уролога 350

Урологія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика Приймають лікарі: Бойко Святослав Ігорович, Грицина Юрій Ростиславович, Матвіїв Василь Володимирович
  • Лазеротерапія вібраційна (1 сеанс) 300
  • Інтерпретація обстежннь 200
  • Забір матеріалу для лабораторних досліджень з уретри чи мазок-відбиток 200
  • Повторна консультація лікаря уролога ( протягом одного місяця ) 400
  • Консультація лікаря уролога ( ознайомча , до 10 хв. ) 250
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Консультація уролога 650
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка «Веселка» на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає можливість надати медичну допомогу на більш високому рівні. Обстеження пацієнтів та лікування хвороб проводиться з використанням сучасного обладнання, з урахуванням затверджених протоколів, світових тенденцій. Приймають лікарі: Горінецький Андрій , Рудоман Людмила , Собечко Роман
  • Розкриття фімозу 1 300
  • Консультація дитячого уролога 950