Біохімічні, коагулологічні дослідження у Львові (Личаківський район)

Послуга Ціна
Біохімічні дослідження від 40
3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
У дитини запідозрили інфекцію у шлунково-кишковому тракті. Ми злякалися і запанікували. Малюку 2 рочки. Дуже дякую нашому лікареві, який був привітний та терплячий. Пояснив, що нічого страшного немає. Потрібно задати аналіз калу. Пояснив коли і як це зробити. У нас виявили дисбактеріоз. Проходимо курс лікування. Дуже сподобалось ставлення лікаря та медперсоналу.
Існував ризик тромбоемболічних ускладнень. Потрібно було встановити необхідну дозу варфарину. Отримала детальне пояснення для чого потрібна чітка правильна доза цього препарату. Розуміла, що це дуже важливо. Призначили коагулогічне дослідження. Не їла протягом 10 годин за настановами лікаря. Забір крові з вени — неприємне видовище. Пам’ятаю як відвернулась, коли мені це робили. Дякую медсестрі взяла кров безболісно. Рука не боліла. Згідно результатів, лікар призначив конкретну дозу. Скарг чи ускладнень не мала.
Лікар направив на здачу біохімічного аналізу крові. Мала проблеми з балансом мікроелементів в організмі. Розраховувала на якісний аналіз, бо треба було швидко долати цю проблему. З готовими результатами більша до лікаря. Приємно здивувала відсутність штовханини та черг. У кожного свій призначений час. Аналіз був дійсно правильним, бо курс лікування почав діяти дуже швидко.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
Іван, 13 листопада '16р.

Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.

• Біохімічні, коагулологічні дослідження
Працює з 10:00-18:00
7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

• Біохімічні дослідження від 40
Працює з 08:00-20:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Наталія, 04 травня '17р.

Дуже гарна приємна лікарка