Уретроскопія у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи в Галицькому районі (Центр)

Єлизавета
Завдяки уретроскопії вчасно діагностували виразку в уретрі. Я 3 місяці пила абсолютно не те лікування допоки не звернулась сюди і мене не направили на цю процедуру. Процедура делікатна. Боялась і було ніяково, хоча розуміла, що треба ж нарешті встановити конкретну причину. Уролог призначив дієве лікування, яке зовсім скоро змусило мене забути про болі під час сечовипускання та нестерпного печіння.
Ангеліна
Уретроскопію була змушена робити через підозру запалення сечівника. Лікар був справжній професіонал. Усі підготовчі процедури пройшли практично безболісно. І сам перебіг маніпуляції зайняв набагато менше часу ніж я думала. Коли діагноз підтвердився пропила курс необхідних антибіотиків. Все тепер гаразд.
Жанна
Робила уретроскопію, бо часто відчувала дискомфорт при сечовипусканні. Камінців у нирках не було, циститу також, тому й гадки не мала, що там може бути. Скажу відверто процедура не з приємних, але якщо потрібно її зробити, то нікуди не дінешся. Тому все витерпіла. В уретрі росла пухлина. Завдяки вчасному діагностуванню та делікатній операції вже повернулася до норми.

На жаль,

за напрямком "Уретроскопія" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Галицькому районі (Центр) на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
5,4